alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
171
Bloodborne da bulunan gözde yaratıklar
Kaan Taha U.
19 Aralık 2014 19:32

The Ancient Watch Dog

Görselini yukarıdan görebileceğiniz bu vahşi köpeğimsi yaratık bizleri Bloodborne'da bekleyen yaratıklardan bir tanesi olacak. Oyundaki yer altı mekanlarında karşımıza çıkacak olan bu yaratığın gövdesi taştan ve biraz da ateşliBloodborne-6-670x376

The Ritualist

The Ritualist isimli bu düşmanımız da bizleri Bloodborne'da bekliyor olacak. From Software'ın dediğine göreoyunu ve The Ritualist isimli bu düşmanları hiç görmemiş olan bir insan, oyun içerisinde The Ritualist'leri görünce oldukça korkacak.

Bloodborne-5-670x376

The Hunter of the Ancient Ruins

Bloodborne'da bizleri bekleyen bir başka düşmanımız da The Hunter of the Ancient Ruins olacak. Henüzgünyüzü görmeyen ve mavimsi bir gövdeye sahip olan bu tatlı(!) düşmanımız taze insanla beslenmeyi de çok seviyormuş. 

İyi forumlar arkadaşlar

Sergen B.
8 Mart 2015 19:11

The Hunter of the Ancient  En Sevdiğim Düşman