alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
326
Bloodborne, her şeyi gördüğünü iddia eden oyunculara sağlam bir tokat atıyor ve en yakın lambadan oyuna yeniden başlamalarını tavsiye ediyor.
eray ö.
4 Nisan 2015 16:25
Yine de böyle bir mazeret çok ucuz kaçıyor ve yeni oyuncular için ufak bir işkenceye dönüşebiliyor. Yükleme ekranlarını kısaltmanın bir yolu var mıdır? Şüpheliyim. Bloodborne yapısı gereği scriptlerden oluşuyor ve harita her yüklendiğinde aynı şeyler tekrar ediliyor. Bir diğer eksi de devasa domuzun bir anda ortadan kaybolması oldu. Gerçi ortadan kaybolduğu için üzüldüğümü söyleyemem.

From Software atmosfer seslerini kullanarak oyun yapmayı seviyor. Boss dövüşleri haricinde o epik müzikleri pek duyamıyoruz ama oyunun yapısı zaten sizi gaza getirecek bir müziğe ihtiyaç duymuyor. Oyunun müzikleri boss savaşlarını daha da epik hale getirerek tüm acısını çıkartıyor.
Bloodborne konusunda büyük bir beklenti içindeydim. En başta söyledim. Eğer oyun kötü çıksaydı, konsolumu kapatıp, The Witcher'ın teşrif etmesini bekleyecek o arada da Dark Souls 2 oynayacaktım. Öyle olmadığı için inanılmaz mutluyum. 30 saate yakın bir oyun süresine rağmen görülecek öyle çok yer var ki!
Cevap bulunamadı.