alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
209
dönüştürülebilir silahlar
eray ö.
4 Nisan 2015 16:13
En çok merak edilen konuların başında gelen bu dönüştürülebilir silahlar, oyun deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyorlar. "L1" tuşuyla dönüşen ana silahınız doğrudan bambaşka bir silaha dönüşüyorlar. Aradaki etki arabadan, dev robotlara dönüşen Transformers'lar kadar çarpıcı. 

Ben kendi karakterimde çoktan oyunun ikonası haline gelen satır testereyi tercih ettim. Bunun sebebi dönüşüm yaptıktan sonra bile, sol elimdeki silahı kullanabilmek oldu. Testere özellikle sizi dövüş sırasında oldukça seri hale getiriyor. Doğru zamanda L1'e basmaksa mücadelenin seyri açısından büyük önem taşıyor.

Ben genel olarak silahın satır haliyle dövüşe başlıyorum. İlk vuruşun hemen ardından silahı L1'le kapatıp, seri bir şekilde düşmanın işini bitiriyorum. O anda eğer başka düşmanlarda üşüşürlerse bir kez daha tuşa basıp silahı açıyorum veBUM! 

Elbette şu anlattıklarım kağıt üzerinde kolay görünseler de oyun içinde doğru ve etkili kullanmak için hayli pratik yapmanız gerekiyor. Ama bir kere alıştıktan sonra ve gerçekten silahları "doğru" kullanabildikten sonra oyunun tadından yenmiyor. Tasarım olarak en ilgimi çeken silahsa tartışmasız kılıç/savaş çekici oldu. Seri bir kılıç, bir anda yerleri titreten bir ölüm makinesine dönüşebiliyor ve bunu enfes animasyonlar eşliğinde yapıyor.
Cevap bulunamadı.