alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
218
kalkanlar eskisi gibi değil
eray ö.
4 Nisan 2015 16:15
Yapımcılarında belirttiği üzere kalkanlar eskisi gibi inanılmaz etkili değiller. Oyunda birden fazla kalkan olduğu söylense de ben sadece tahtadan dandik bir tane buldum, onu da sattım gitti. 

Bloodborne kalkan ardına saklanacağınız bir oyun değil. Düşmanlarınız genel olarak çok çevik ve onlarla doğru orantılı olarak siz de inanılmaz hızlısınız. Bugüne kadar Souls oyunlarında önemli bir yere sahip olan yuvarlanma hareketi, yerini sıçramalara bırakmış. İyi ki de öyle yapmış, çünkü Havel setiyle yerde yuvarlanmaya çalışan oyunculardan gına gelmişti. Bloodborne'un yeni kaçınma hareketi nerden bakarsanız bakın çok havalı duruyor. 

Kalkan oyundan gidince savuşturmaları nasıl yapacağımızı merak ediyorduk. Bunun cevabı sağ elimizde taşıdığımız tabancamızda yatıyor. Doğru kullanmayı öğrenene kadar yine çok acı çekeceksiniz ve ardı ardına öleceksiniz ama yapmayı başardığınız anda düşmanlarınıza kök söktüreceğinizi garanti edebilirim. 

Eskisi gibi L2 tuşuna bastığınızda kakan savurmak yerine silahımızı ateşliyoruz. Zamanlamayı tutturduğumuzdaysa düşman sendeliyor ve tüm dengesi bozuluyor. O anda kritik vuruşumuzu yapıyor ve etrafı bir güzel kan banyosuna çeviriyoruz. Genel olarak insan formunu koruyan kurt adam, kafayı yemiş kasabalılar, devlere karşı kesin çözümünüz sağ elinizde yatan bu hazine. Madalyonun ters yüzündeyse elbette cephane var. Düşmanlardan ve çevreden yağmalayabileceğiniz gibi bir miktar can puanı karşılığında fazladan beş mermi oluşturabiliyorsunuz.

Bir kere savuşturduktan sonra Avcı düşmanın ciğerini sökebiliyor. Kolay gele.

Cevap bulunamadı.