alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
186
"Öldük, öldük, dirildik... Sonra yine öldük.."
eray ö.
4 Nisan 2015 16:01
Avcı, daracık sokakta ufak adımlarla ilerledi. Adımları kararlı olsa da ayakkabılarının çıkarttığı sesten ne kadar tedirgin olduğu belliydi. Sokağın her bir köşesinden dumanlar yükseliyor, Yharnam'ı esir alan sisle dans ediyordu.

Güneş batmak üzereydi. Belindeki feneri kontrol etti. Ona çok ihtiyacı olacaktı. Atacağı her adımı önceden hesaplıyordu. Çünkü bir hamle sonrasını düşünemezse ve yavaş kalırsa rüyaya geri döneceğini biliyordu.

Rüyası huzurluydu. Biraz çarpık ve iç karartıcıydı ama en azından orada güvendeydi. Yine de bir rüyaya güvenemezdi, düşler aldatıcıydı. Geceyi sona erdirmesi gerekiyordu, o bir Avcı'ydı. 

İsminin, kökeninin ve yaşının bir önemi yoktu. Bilinmeyene olan yolculukta isimlerin önemi yoktur. Eylemlerin vuku bulduğu bir dünyada kimse size isminizi sormazdı. Sadece onlar için ne yaptığınız önemlidir. Sizi sevmeleri veya nefret etmeleri çok da önemli değildi.

Önemli olan tek şey... Geceyi sona erdirmekti. 
Cevap bulunamadı.