alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
202
Ruin Sentinels'i mumla arayacaksınız. Smelther Demon'ın alevinin yağına kurban olacaksınız ve Nashandra'ya beni affet diye yalvaracaksınız.
eray ö.
4 Nisan 2015 16:19
Her şeyden önce artık bir boss'a geldiğimizi gösteren sis kapıları yok. Siz güllük gülistanlık giderken bir anda sinematik devreye giriyor ve kendinizi hazırlıksız bir şekilde devasa yaratıkların karşısında buluyorsunuz. Sis kapılarını kaldırmak kimin fikriyse kendisini müthiş tebrik ediyorum. İnsan bir haber verir!

Boss'lar hem tasarım hem de çeşitlilik bakımından önceki oyunları aratmıyorlar. Aslında siz önceki oyunlardaki boss'ları aramaya başlıyorsunuz. Oyundaki dördüncü boss olan Rahip Vekili Amelia size resmen kök söktürüyor. Ne yaptığını söylemiyorum, sürpriz olsun, siz de benim gibi çıldırın.
Genel olarak boss'lar çok hızlılar ve her hamlelerine anında tepki vermeniz gerekiyor. Komboya yakalandığınız anda ölüyorsunuz. Hızla üzerinize atlarlarsa ölüyorsunuz. Yanlış hamle yaparsanız ölüyorsunuz. Kısacası boss'lar sizi öldürmeye pek bir bayılıyorlar. Bu yüzden pür dikkat hareketlerini takip etmelisiniz ve doğru zamanda saldırmalısınız. Diğer oyunlara kıyasla Bloodborne'da çoğu bos farklı aşamalara geçiyorlar ve bu aşamaların her biçimi daha tahmin edilemez, daha vahşi sonuçlara yol açıyor.

Tüm bu özellikler harika bir görsellikle birleşince ortaya doyumsuz bir macera çıkıyor. Bloodborne, Tim Burton'ın bile en çılgın rüyalarına girebilecek bir sanat yönetimine sahip. Çevre akıl almaz detaylar ve sürprizlere çevrili. Gece gündüz döngüsü ise tüm atmosferi baştan aşağıya değiştiriyor. Asıl önemli olansa, haritalar resmen size hikaye anlatıyorlar. 

İki vuruşluk canı kalmıştı! Böyle sahneleri sık sık yaşayacaksınız.

Cevap bulunamadı.