alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
168
Vampir Avcısı Lincoln
eray ö.
4 Nisan 2015 16:10
Farenizin tekerleğini biraz aşağıya ittirin, orada tanıdık bir yüz göreceksiniz. Bloodborne'un karakter yaratma ekranı işte böylesine detaylı çalışmanıza olanak sağlıyor. Burun deliklerinden, göz hizasına kadar neredeyse her bir yüz kası Kore MMO'larına taş çıkartırcasına seçenek sunuyor. Karakter ekranında yeterince zaman geçirirseniz, kafanızdaki karaktere yakın bir sonucu elde edebiliyorsunuz.

Oyunun sınıf sistemi önceki Souls oyunlarına göre biraz daha farklı. Hatta birçok oyuncu için biraz sönük bile diyebilirim. Bloodborne bariz bir biçimde seleflerinden daha az stat bölmesine sahip. Yapımcılar dönemin etkisini koruyabilmek için, daha doğrusu tam anlamıyla bir dönem oyunu yapmak için Orta Çağ RYO'larına ait bazı stat'ları uçurmuşlar. Can Puanı, Dayanıklılık gibi alışıkmış stat'ların dışında, ek olarak Kanrengi gibi ilginç özellikler sizi bekliyor olacak. 

Sınıf sistemi de hayli değiştirilmiş. Savaşçı, Şövalye, Büyücü sınıfları, yerlerini Profesyonel, Kader Mahkumu ve Oksijen İsrafı (Deprived'in karşılığı:) gibi hayli şahısına münhasır tanımlara bırakmış durumdalar. Yine From Software geleneği olarak başlangıç stat'larınız size sadece belli oranda avantaj sağlıyor. İlerleyen aşamalarda hybrid veya saf karakter yapıları arasında kendiniz karar veriyorsunuz.
Cevap bulunamadı.