alexa
Bombom
Bombom oynamanın dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmesindeki en büyük etken ise Türkçe yayınlanması olarak belirtilmektedir.  Bombom kodlari oyunda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Bombom kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
454
Bombom Karakter Özellikleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 18:51
-------------------------------------------------------------------

OYUN AÇIKLAMASI
Selam Değerli Bombom Severleri, Bu Gün BomKısbom Serverinde Olan Güç, Çeviklik, Savunma, Zeka Vb. Vb. Özellikleri Bu Yayında Anlatmaya Çalışıyorum.
Savaş Gücü Nedir ?
Seçtiğiniz Karakterin Her Özelliğe Karşı Güçlü Olması Anlamına Gelir Karakter Seçerken Dikkat Edeceğiniz Özelliklerden Birisi Kullanacağınız Karakterin Özelliklerinin Diğerlerine Güçlü Olması.
Saldırı Gücü(Atak) Nedir ?
Kısaca SG OLarak Gösterilir Her Karakterde İllaki Vardır Oyundaki En Önemli Özelliklerden Birisi Bu Dur. Bu Olmadan Oyunda Exp, Para Kasamaz Görev Yapamassınız.
Savunma Gücü(Defans) Nedir ?
Adı Üstünde Oyundaki Savunmanızdır. Bu Özellikle Karşı Düşman Size Ne Kadar Defansınız Varsa O Kadar Az Vurar Bu da Size Savunma Sağlar Bu Şekilde Hayatta Kalmaya Çalışabilirsiniz.
Çeviklik(Hız + Sg) Nedir ?
Çeviklik Demek Hız Demektir. Seçtiğiniz Karakterde Belli Miktarda Vardır Oyundaki Taşlarda Olan Mevcut Bir Özellik Verir. Peki Bu Ne İşe Yarar Bu Özellik Delici Vurmanızı Sağlar.
Şans(Kritik) Nedir ?
Bu Özellik Oyunda Kullanılan En Önemli Özelliklerden Birisi İncileri Biliyoruz Bu Özellik İncilerde Ve Taşlarda Bulunuyor Ve Başlanğıçta Karakterinizde Bulunuyor Peki Bu Ne İşe Yarar Kritik Vurmanızı Sağlayan Bir Özelliktir.
Yıkım Gücü(Vurduğunuz Hasar) Nedir ?
Seçmiş Olduğunuz Karakterde Bulunabilir. Yıkım Gücü Nedir Sorusuna Burdan Cevap Vereceğim Düşman Karaktere Vurabileceğiniz Vurma Damagenizdir.
Hp(Yaşam Enerjisi) Nedir ?
Oyun Başlanğıcında Size Verilen En Önemli 4 Özelliğin İçinde Bulunuyor Ve Bu Özellik Her Lvl Atladıktan Sonra Artıyor. Hp Yaşam Enerjinizdir.
.Doğukan Ö.
20 Aralık 2014 21:12
Tesekkurler.