alexa
Bombom
Bombom oynamanın dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmesindeki en büyük etken ise Türkçe yayınlanması olarak belirtilmektedir.  Bombom kodlari oyunda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Bombom kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
379
Bombom Temel Bİlgiler
Veysel Ünal E.
10 Ocak 2015 09:45
ARKADASLAR LVL ATLAMAK KADAR ZOR BİŞEY YOKTUR... AMA BEN BUNU ÇÖZDÜM
kendinizi ezik yapın yenilin güzel bir exp verecektir + basmanız da savaş hazırlık atölyesinde artar ee ne demiştik sonra güzelçe çarınızı düzün sonra savaşarak veya kelif rıhtımında patronları öldürerek taş biriktirin ezik olabilirsiniz ama bekleyin sonra çok olunca kutsallık sembölü ile kullanın taşın geçmesi birlik katkısına bağlı böylece hem exp hemde güzel bir çar yapmıs olursunuz bazen + basması imkansız gibi gelebilir ama hayır basması çok kolay taş seviyesini 1 den 5 e kadar deneyin illaki basacaktır ama bu şansınıza kalmıs bi şey...Sentez yapmak ise zor bir iş neden diyorsanız +50 ler ancak birlik katkısı %70 i geçene kadar olr ben öle yaptım zar zor geçti +50 lik geçirmek istiyorsanız %25 lik şans ile basmayı deneyin kolayca geçer ama benim şansım yok...Füzyonlama bazen hata verebilir aynı şeyin aynısı olması gerekir bir sentez bile füzyonlamayı başarısız yapabilir...eğer iyi bir sg niz olmasını isterseniz Çarınızı full +12 yapın künye ve yüzükleri +5 leyin (sonsuz aşk yüzüğü katkı katar) sonra inci takın taktiği Silaha Full hasar Zırha Full Zırh Şapkaya ise Savunma incisi takın olduğu kadar yüksek seviyeli inci takmaya çalışın Meleğin burda önemi fazladır sg nizi yüksek tutacak bir önemli eşya her güçlendirilmesi sg nizi yüksek tutacaktır... Eğer oyundan sıkıldıysanız kaplıcayı öneririm orda küfürleşip dertlerinizi atabilirsiniz Yardımcı olabildiysem bir teşekkür olurmu...

ALINTIDIR
Hakkı Faruk K.
19 Şubat 2015 13:36
deneyim iksiri iç level atla
Sergen B.
22 Şubat 2015 22:10
Deneyim İksiri İle Zorlanmadan Level Alabilirsin