alexa
Bombom
Bombom oynamanın dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmesindeki en büyük etken ise Türkçe yayınlanması olarak belirtilmektedir.  Bombom kodlari oyunda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Bombom kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
212
Oyun bi tarafı eğlenceli bi tarafı ise...
efe g.
17 Aralık 2014 17:18
Oyun web üzerinden oynanan oyunlardan bir tanesi. Oyunda duellolar vesaire çok eğlenceli ancak. Oyun hiç bir şekilde sarmıyor. Biz arkadaşlarla vakit geçiricek bi oyun ararken karşımıza çıkmıştı bi deniyelim dedik ne kadar hoş bulmasakta. Oyunda duellolar baya eğlenceliydi kısa süre sonra sıktı.Çünkü oyunda giden birşey yok. Gerçek para yatırırsan başka.. Güçlü adamlar çıkmaya başladı tek atan bile vardı cidden çok sıkmıştı ve bırakmıştım isterseniz bi bakabilirsiniz oyuna ama iyi bi oyun değil :(
Ceyhun A.
17 Aralık 2014 17:37
Haklısın bu aralar aşırı hile çıkartmaya başladılar oyunla gmler ilgilenmiyor bi el atmaları lazım düzelmesi için.
GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 18:51
evet bende 5 sene once biraktim 1 sene sonra tekrar basladim sonra tekrar biraktim 2 sene sonra tekrar basladim sonra bidahs biraktim 1 sene sonra tekrar basladm 1sene sonra bidaha biraktim:)