alexa
Bombom
Bombom oynamanın dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmesindeki en büyük etken ise Türkçe yayınlanması olarak belirtilmektedir.  Bombom kodlari oyunda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Bombom kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
889
Usta Bombom oyuncusundan taktik ve teknikler
Ertuğrul Y.
4 Nisan 2015 12:59

Bombom ate etme tuu gstergesi

Bombom ateş etme tuşu göstergesi

Bombom oyununda temel teknikleri iyi bilen her kim var ise hemen alcan sandalyeyi onun yanına oturacaksın..:)
Bombom temel taktikleri emin olun en hızlı bilen arkadaşınızdan öğrenilir ama bizde sizlere burada bombom dersleri vermeye calısacağız ..

Aşağı ve yukarı,sağa ve sola ok klavye tuşlarının bombom’daki marifetleri …

“↑ ↓” okları ateşleme açısını ayarlar, “←、→” okları vuruşun yönünü saplarsınız

“Boşluk tuşu”(spacebar dediğimiz uzun tuş klavyedeki) ile ateş edilir yani anlıyacağınız, Bu tuşa ne kadar uzun basarsanız atış o kadar uzağa gider.Burada biraz gözvar izan var öyle atılırmı azarı işiteceksiniz çünkü bombomda atış yaparken tuşa uzun basarsın cok gider kısa basarsın yanına düşer olmaz o iş Eğitim şart.

Uzaklık tahmini hile programları var ama siz genede program kullanmayı denemeyin çünkü programlar karekterinizi çalmaya yönelikdir.

Rakibinize olan mesafeyi iyi ayarlamalı ve fareyi kullanarak beyaz kutucuğu karakter noktasının ortasına getirmeliyiz.Beyaz kutucuğun sağından soluna kadar olan mesafe 10’dur. Eğer mesafe 10’u aşarsa, 10’un konumunu hatırlayarak beyaz kutucuğu o bölgeye getirerek hesaplarız.bu 2 harekete hesaplama denir.
Bombomda tam isabet vurma taktikleri için dedğim gibi usta 1 bombom oyuncusu ile zaman geçirmeli yada çok fazla deneme yanılma işlemi yapmalıdır.Bombom’da antreman şart
Bombom Uçak kullanımı taktikleri
Usta bombom oyuncularının hızlı bir şekilde tehlikeli alandan uzaklaşarak rakibini rahat vurabileceği yere gitmesini sağlayan nesneye denir

Hakkı Faruk K.
25 Nisan 2015 21:43

ben oyunu bıraktım.sınav bitsin geri başlayacam.