alexa
Borderlands 2
Borderlands 2’de sahip olabileceğiniz sayısız ölçüde envanter çeşitliliği ile birlikte, iyi veya kötü yönde ilerlemeyi sürdürebileceğiniz geniş bir hikâye bulunmaktadır. Borderlands 2 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
245
BİRAZ BİLGİ
eray ö.
18 Şubat 2015 15:11
Kendine has esprili yapısı, karakterleri, hikayesi ve tabii ki Cell-Shade tekniği kullanan grafikleri ile FPS-RPG türüne yepyeni bir soluk getiren Borderlands serisi, yayınlanan sayısız DLC'nin ardından nihayet üçüncü kez karşımıza çıktı. Aslında üçüncü kez demek biraz hatalı bir yaklaşım olur çünkü Borderlands: The Pre-Sequel! kesinlikle bir Borderlands 3 değil! Zaten yapımcılar da bunun bilincinde olmalılar ki, "Devamın Öncesi" gibi absürt bir isim belirleyip piyasaya sürmeyi uygun bulmuşlar.

Kabaca izah etmek gerekirse, halihazırda bilinen ve oldukça tutan Borderlands yapısını buzluktan çıkarıp, orta ateşte ısıtıp, üzerine biraz da sos ilave edip yeni bir oyun diye sofraya koymuş yapımcılar. Yeni harita tarzı, düşük yerçekimi sistemi, üzerinde rötuş yapılmış düşmanlar ve lazer silahları Borderlands dünyasına ekleyip, DLC'den hallice bir oyun haline dönüştürülmüşler.GÜLSÜM D.
22 Şubat 2015 20:52
güzel güzel öğrenmem iyi oldu. 
Sergen B.
10 Mart 2015 12:17
Bunu Bilmiyordum Teşekkürler