alexa
Borderlands 2
Borderlands 2’de sahip olabileceğiniz sayısız ölçüde envanter çeşitliliği ile birlikte, iyi veya kötü yönde ilerlemeyi sürdürebileceğiniz geniş bir hikâye bulunmaktadır. Borderlands 2 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
405
Borderlands 2 Çeşitli Özellikler
mesut d.
25 Mart 2015 16:42
  • Karakter Özelleştirme - Yeni dişli, derileri ve "kafaları" patronlar ve bazı düşmanlardan ve misyonu, meydan ve tesviye ödülleri olarak damla olarak mevcuttur. Bunlar nadir değişen sınıflarda bulunuyor.
  • E-teknoloji Borderlands A holdover Eridion silah, E-teknoloji silah tüm markalar ile çalışan bir varil değişiklik tekniğidir. 
  •  Badass Sıra- tamamlanması zorluklar badass Rank artar, ve mücadeledir sert veya daha yüksek seviyede, daha Badass Sıra tamamlandıktan sonra verilir. Yeterli rütbe ödülleri bir badass Jetonu, bir profilin tüm karakterler için geçerli, stat artar çevrilemez Kazanç.
  • İsteğe bağlı hedefler - Şimdi (% 50 sağlık üzerinde bir müttefiki tutmak gibi) gerekli değildir hedefleri vardır. Ödüller tablo ediliyor.
  • Elemental Nerfing - element tabanlı düşmanları Borderlands benzer temelli element silahtan sırf mermi hasarı ile öldürülmüş olabilir, Borderlands 2 düşman onlar bir dirence sahip elemanları kullanan silah daha az hasar alacak.
Cevap bulunamadı.