alexa
Borderlands 2
Borderlands 2’de sahip olabileceğiniz sayısız ölçüde envanter çeşitliliği ile birlikte, iyi veya kötü yönde ilerlemeyi sürdürebileceğiniz geniş bir hikâye bulunmaktadır. Borderlands 2 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
295
lazer silahları ve düşmanları dondurma özelliği
eray ö.
18 Şubat 2015 19:49
Yeniliklerden bir diğeri de lazer silahları ve düşmanları dondurma özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Lazer silahları için anlatılacak fazla bir şey yok aslında. Tıpkı Half-Life'taki Gloun Gun gibi aralıksız enerji yollayan ve düzenli biçimde düşmanın gücünü azaltan bir silah modeli diyebiliriz. Borderlands serisinde yeni karşılaşılıyor olsa da oyun dünyası için devrimsel bir şey olduğunu söylemek mümkün değil.

Düşmanları dondurma özelliği ise zaman zaman savaş mekaniklerini değiştirebiliyor. Tıpkı Terminator 2 filminde, T-1000'in üzerine sıvı nitrojen döküldüğü sahnede olduğu gibi, düşmanları belirli bir süre için buz kütlesine dönüştürebiliyoruz. Bunu ya etrafta bulunan varillerden ya da gezegenin doğal bitki örtüsü olarak karşımıza çıkan dev bitkilerden elde edebiliyoruz. Eğer düşmanınızı bu bitkilerin ya da varillerin yanında görürseniz, tek mermi ile taşa döndürmeniz mümkün. Yerinde sabit biçimde duran düşmanı şimdi mi halledersiniz, yoksa sabaha mı bırakırsınız, orası size kalmı
Sergen B.
10 Mart 2015 12:05
Oyundaki En İyi Sistem Bu Bence :)