alexa
Borderlands 2
Borderlands 2’de sahip olabileceğiniz sayısız ölçüde envanter çeşitliliği ile birlikte, iyi veya kötü yönde ilerlemeyi sürdürebileceğiniz geniş bir hikâye bulunmaktadır. Borderlands 2 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
184
oyunun en belirgin özelliği
eray ö.
18 Şubat 2015 19:44
Bir kere oyunun en belirgin özelliği, Pandora gezegeni yerine, gezegenin uydusunda olmamızdan dolayı daha düşük yerçekimi ile karşılaşıyor, bir zıpladık mı bir daha kolay kolay yere inmiyoruz. Düşük yer çekimi oyunda alışık olduğumuz pek çok savaş dinamiğini değiştiriyor. Havada fazlasıyla kalıyor oluşumuz, merdiven kullanmadan erişilmesi mümkün olmayan noktalara tek zıplayışta ulaşmamıza imkan tanıyor. Öte yandan havada iken çömelme tuşuna basarak bir anda yere iniş yapabiliyor ve etraftaki düşmanlara hatırı sayılır biçimde zarar vermemiz mümkün oluyor. Bu da savaş sisteminde gelen özelliklerden bir diğeri.

Düşük yer çekimi, açtığımız sandıklarda bile daha dikkatli olmamızı gerektiriyor. Çünkü sandıklar açılır açılmaz, içindeki cisimler bir anda havaya saçılıyor. Bazen çok ihtiyaç duyduğunuz bir mermiyi ya da sağlık paketini almak için yerden 10m yükseğe sıçramanız gerekebildiğinden, havaya fırlayan sağlık paketini alayım derken hain bir düşman mermisine hedef olmak mümkün.

Rafet Batuhan A.
19 Şubat 2015 20:38
Yerçekimi olayını bence tam otutturmuşlar Gerçekçi olmuş
Sergen B.
10 Mart 2015 12:01
Evet Yer Çekimi Olayı Çok Güzel