alexa
Borderlands 2
Borderlands 2’de sahip olabileceğiniz sayısız ölçüde envanter çeşitliliği ile birlikte, iyi veya kötü yönde ilerlemeyi sürdürebileceğiniz geniş bir hikâye bulunmaktadır. Borderlands 2 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
170
Vault arıyorken, olmaktan korktuğum yerdeyim, Ay'dayım!
eray ö.
18 Şubat 2015 15:13
Borderlands: The Pre-Sequel!, adından da anlaşılacağı üzere, birinci ve ikinci Borderlands hikayesinin arasında geçiyor. İlk Borderlands'te kontrolümüzde olan kahramanlar, Athena isimli afet-i devranı sorguya çekip, yaşadıkları ihanetin aslını öğrenmek istiyorlar. Athena da başından geçenleri bir bir anlatırken olaya biz dahil oluyoruz ve bahsi edilen anıları gerçeğe dönüştürüyoruz. 

İkinci oyunun baş kötüsü Handsome Jack'in henüz borusunu öttüremediği, Hyperion şirketindeki çömezlik dönemlerine şahitlik ediyoruz. Patronundan zılgıt yiyen, üstlendiği işleri beceremeyen, ezik bir karakter olarak karşımıza çıkan Handsome Jack, saldırı altındaki gemiden kurtulmamız için bize yardımcı olduktan sonra devasa uzay mekiğinin sinyalini bozan unsurun ne olduğunu çözmemizi rica ediyor. Hayatı pahasına bizi koruyan Jack'i kırmak istemediğimizden mi, yoksa kırmaya vakit bulamadığımızdan mı bilinmez, boş bir yük konteynerinin içinde uzay gemisinden fırlatılıyor ve soluğu Pandora'nın uydusunda alıyoruz.

Sergen B.
10 Mart 2015 12:15
Resimdeki Silahın Adını Bilen Varmı ?