alexa
Bounty Bay Online Atlantis
Adından da anlaşılabileceği gibi on sekizinci yüzyılın korsanları ile ünlü zamanında geçen yapım, kişilerin hem karada hem de denizde farklı maceralara atılmalarına fırsat vermekte. Her ne kadar sıradan rol yapma oyunlarına benzer karakter görünüşlerine sahip olsa da içerdiği detaylı sistemler sayesinde gerek acemi gerekse profesyonel oyun tecrübesinde heyecan ve aksiyonu elden bırakmaya fırsat vermeyen Bounty Bay Online , bu sayede kısa vadeli değil uzun soluklu bir oyun keyfi sunmakta. Bounty Bay Online Atlantis Bonuslarinizi Snail Games TopUp kismina girerek hizli sekilde aktif edebilirsiniz.
199
oyun kapanıyormu
Ahmet Hakan G.
22 Aralık 2014 15:37

  Bounty Bay Online ekibi üzücü bir haberi bizlerle paylaştı. Bounty Bay Online kapanıyor. Kapanma tarihi olarak 15 Eylül belirlenmiş olsa da bu tarihi değişebileceği belirtiliyor. Bu yüzden olsa gerek oyunun client'i artık resmi siteden indirilemiyor. Hala oyuna devam etmek isteyen oyuncular için oyun bitimine kadar çeşitli etkinlikler düzenlenmesi planlanmış. Oyunun cash shop'u yani gerçek parayla alışveriş sistemini kullanan oyuncuların durumu ise belirsizliğini koruyor. Bu konuyla alakalı detaylar henüz duyurulmamış durumda.

 

 Bounty Bay ekibi artık oyunun sunucu masraflarını karşılayamıyor olacak ki böyle bir karar almış olmalı. Bunda oyunun yeni çıkan korsan temalı MMO'lar yüzünden oyuncu kaybetmesi sebep gösterilebilir. Umarız ki daha fazla oyun kapanma haberini sizlerle paylaşmak durumunda kalmayız.

 

 

 

Daha fazla bilgi için oyunun web sitesine buradan göz atabilirsiniz.

İlknur Ç.
3 Ocak 2015 13:35
kapanırsa emeklerimize yazık bence kapatmazlar oyuna para yatıranlar var
GÜLSÜM D.
22 Şubat 2015 21:17
yok ya kapanmaz heralde.