alexa
Burnout Paradise The Ultimate Box
Yayınlandığı 2008 ve 2009 yıllarında pek çok otorite tarafından yılın en yenilikçi ve etkileyici oyunu gibi sıfatlara nail olmayı başaran Burnout Paradise, kullanıcılarından gelen yoğun olumlu yorum ve geri dönüşler sayesinde de herhangi ek bir reklam veya tanıtım işlemine gerek kalmaksızın kendi kendisinin popülerliğini dolaylı yoldan arttırmayı sağlamış yapımlar arasında.  Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Cd Key'inizi aldiktan sonra Origin üzerinden aktif edebilir ve indirmeye baslayabilirsiniz.
178
Farklılığı hissedin
Furkan D.
4 Şubat 2015 01:10
Oyunu oynar oynamaz NFS serisini unutsak mı acaba diye içimden geçirmedim değil. Farklılık her an yanımızda. Kaza efektleri mükemmel. Ben NFS'ye Most Wanted'dan sonra arkamı döndüm önümde Paradise City'yi gördüm açtım menüyü bir güzel şarkısını dinledim daha ne oyun budur yahu.
İsimsiz Üye
10 Şubat 2015 18:09
Katılıyorum bu biraz da tekrar eden NFS serisi yüzünden oldu. Underground, Most Wanted bunlar efsane oyunlardı fakat sonrasında seri kendini tekrar etmeye başladı. Bu yüzden biz oyuncular farklı bir oyun arayışına girdik. :) Tüm NFS'cilerin denemesi gereken bir oyun.