alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
243
Cabal Online Basic Craf
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 06:35

Basic craftda genel olrak çeşitli potionlar,return stone,upgrade coreler,force coreler,slot extenderlar(slot açıcı),bike upgrade kitleri,%100 coreler üretilebilir. Elbette önemli olan %100 corelere ulaşmak için son level olan 8 e ulaşmak gerekmektedir. 

level atlamak için o levele ait itemlerden üretmemiz gerekir. 

üretim yapabilmek için önce formula kartımızın olması ve onu sağ tıklayarak transmuterimze işlemiş olmamız gereklidir. 

formula kartımızı işledikten sonra ilk resimde görüldüğü gibi lvl1 seçtiğimizde üreteceğimiz item görülür.Üzerine gelip bu itemi seçtiğimizde üretim için nelerin gerekli olduğu aynı pencerede görüntülenir.Bu itemleritopladığımızda üretimi gerçekleştirebiliriz.Üretim gerçekleşmeyipfailed uyarısı verse bile ufak bir miktar % kazanırız.Bununla birlikte lvl1 için bir ayrıcalık olarak item kırdığımızda da lvl1 % miz artar. 
% miz %100 olduğunda 

lvl geçiş itemi olan eapuleti (eapulet of proff)üreterek bir üst lvle geçeniliriz.Bu üretilen eapuleti core alchemiste götürdüğümüzde bize bir sonraki lvle geçiş sertifikası verecektir onuda sağ tıklayarak transmuterimize işleyebiliriz. 


lvl geçiş itemi olan eapulet of proff ların frmulleri lvl4 den sonra lvl6 %100 hariç oldukça nadir bulunur ve çok pahalıdır.Özelikle no:50 mars serverinde hemen hemen bulunmamakta ve 100milyon alz değer biçilmektedir.

Cevap bulunamadı.