alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
172
Cabal Online Nedir ?
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 04:11
"Cabal Online oyunun gerçek amacına dönüyor"

Oyun sistemlerinin her geçen gün daha da karmaşık bir hal aldıkları apaçık gibi ortadadır

MMOPRG'ler oyuna olan ilgiyi canlı tutmak için çok sayda konu ve benzersiz özellikler ortaya koyduklarından berikontrol özelliklerine alışmak daha çok zaman ve çaba gerektirir oldu. Bu durum oyunu uzun dönemler oynamak gerektirdiği için can sıkıcı bir hal alabilir.

MMORPG bir hizmettir bu yüzden kolay ve rahat olmalıdır
Oyun sistemi kolay ve rahat olmalının anlam bir yerden bir yere gitmek ve uygun avlanma alanları ile dükkanları aramak en basit görevler olmalı.

Kolayın anlamı doğrudan rahat ve can sıkıcı olmamaktır.
CABAL Online yeni kullanıcılar için tasarlanmıştır ve diğer MMORPG kullanıcıları oyun sitemimize kolayca adapte olacaklardır oyunu uzun dönem oynamayı gerektirmez.

“CABAL Online oyunun gerçek amacına dönüyor.”
"Cabal Online sizi bir kahraman yapacak"
Herkesin bildiği gibi bir oyun heyecanlı ve ilginç olmalıdır ki MMORPG'nin anlamı da budur.
İyi tasarlanmış savaş/skill sistemleri açık quest sistemleri ve harikulade savaş hareketleri ile birlikte müthiş 3 boyutlu grafikler ve gerçek dünyaya çok yakin benzerlikler taşıyan yüksek seviyeli animasyonlar bir oyunun en temel içerikleridir.
Bunu başarmak zor orsada sonuç tüm kullanıcılar için tatmin edicidir.

Oyun atmosferi içinde bir kahraman olursunuz.
Bilmeceleri oyunları tuzakları ve güçlü boss'lari alt ettikten sonra kendinizi tam ve keyifli hissedersiniz. Tüm bunlardan sonra yeni maceralar ve meydan okuyan olaylar arayın Online oyun dünyası sonsuz hikaye ve yarışmalar ile doludur. Bir kahraman olursunuz ve bunun bir oyun olduğunu anlamanız o kadar kolay değildir

HİKAYE
Uzun zaman önce CABAL yeryüzünü öfke ve yıkım ile temizledi. Gereksiz tahribin ortasında Şiddet Gücünün yedi muhteşem lideri hayatta kalanların yeniden yapılanmasını yönettiler.
Simdi neredeyse bin yıl sonra kötülüğü yeniden harekete geçirdiler bir çocuğu kral olması için yetiştiriyorlar ve bir kez daha yeryüzünü temizliyorlar. Nevareth'i işgal edenlerin karşısına dikilmek ve arkasındaki komplo teorisini çözmek senin elinde..


CABAL'da neredeyse 100 civarında olan NPC'lerde arkadaş ve düşman iyilik ve kötülük bulacaksın Fakat uyanık ol! Taraflar değiştiği için eski düşmanlar dost dostlar düşman olabilir..
------------------------------------------------------------------
GÜLSÜM D.
7 Şubat 2015 09:54
teşekkürler faydalı bilgi .