alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
307
Cabal Online Oyununun Kasılmasının Giderilmesi...
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 20:58
Sorun Giderme Adımları (Bu adımlar kişilerin bilgisayarlarının konfigurasyonlarına göre değişiklik gösterebilir)

1. Oyun dünkü update öncesi birçok kişide pek de önemsenmeyen kasılmalar gösteriyordu. Onun haricine bir kısım kimselerde (örneğin ben) arkaplan müziği açık durumdayken aşırı kasma yapıyordu ve bu tür sorunları arkaplan müziğini "Options" içerisinden kapatarak giderebiliyorduk ki bu hala birçok arkadaşımız için çözüm olabilir.

2. Dünkü GameGuard update'i (başka birşey update oldu mu bilmiyorum sadece GameGuard'ın update ettiğine dikkat ettim) sonrası kasılan kişi sayısı artmakla birlikte 1 nci adımın da geçerliliği yitirilmiştir ve daha önceleri kasmayan birçok bilgisayarın da kastığı görülmüştür. Çözüm ;

a. Bilgisayarım'a sağ tıkla.
b. Özellikler'i seç.
c. Donanım sekmesine gel.
d. Aygıt Yöneticisi butonuna bas.
e. Ses, Video ve oyun kontrolleri yazan seçeneğin "+" sını aç.
d. Ses kartını bul ve üzerine sağ tıklayarak "Devre Dışı" bırak de. (Örnek yer ek olarak bu mesajda verilmiştir.

Eğer ses kartının o listede hangisi olduğunu bulamayan varsa resmini çekip koyabilir, yardımcı olabiliriz.

Tabi bu şekilde yapınca oyun sessiz olduğu için sıkıcı gelebiliyor ama sorun giderilene kadar yapacak birşey yok. Bu işlemi yaptığınız zaman oyunu yağ gibi oynayabileceğinizin garantisini verebilirim test edilmiş ve onaylanmıştır ;)

Kartı tekrar devreye almak için aynı adımları izleyip "Devreye al" seçmeniz yeterli olacaktır.
Cevap bulunamadı.