alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
227
Karakterler
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 21:14
WARRIOR

Warriorlar Gücün ilk seklini miras alanlardir. Gücü ustaca idare
etmekten ziyade fiziksel kuvvetlerini gelistirmek için kullandilar.
Bu nedenle bir Warrior olmak digerlerinden daha fazla fiziksel
güç gerektirir

Fiziksel kuvvete teknik ve hizdan daha çok önem verdikleri için savaslari daha heyecanli ve dinamik olur. Aksine, gücü ustaca idare etme anlayislari sinirlidir, bu nedenle çalismalarinda zekaya öncelik vermezler.

Bununlar birlikte, tecrübeli Warriorlar gizli skilllerini kullanarak Berserker Warrior olurlar ve ruhani deneyim yasayarak Astral Weaponlari elde ederler.
WARRIOR SKILLS
Sword Magic Upgrade
  WIZARD

Orb tek ellidir, böylece Wizardlar iki eline birer tane alarak güçlerini iki katina çikarabilirler. Ayrica bu sayede ayni anda birçok büyü kullanabilirler.

Wizard, Gücü iyi bir sekilde kontrol edebilmek için zekasina çok deger verir. Ayni zamanda, fiziksel güce ve çeviklige sahip degiller. Bu yüzden Martial Suit Set gibi hafif zirhlari tercih ederler. Dogrulanmayan teoriye göre dissal güçlerle yakin temastan korudugu için madeni zirhlardan kaçinirlar.

Tecrübeli Wizardlar ayni zamanda çoklu büyü becerileri kullanabilirler ve sadece tek bir büyü ile inanilmaz zarar verebilirler.
WIZARD SKILLS
Magic Upgrade Sword
   BLADER

Çalismalari fiziksel güç kullanarak skillleri azami
dereceye çikarmak üzerine kurulmustur, ve yikici güce
agirlik vermek yerine büyüleyici teknik ve hizlarina
önem verirler. Önceleri, çesitli silahlar kullanirlardi,
fakat skilllerini en iyi gösterebilecekleri aletlerin çift
kiliçlar olduklarinin farkina vardilar. O zamandan beri,
öncelikli silahlari olarak tek veya çift kiliç kullanirlar ve
Huan kitasindan Martial Suit Set gibi hafif bir zirhi da
hizlari için kullanirlar.

Tipki Warriorlar gibi Bladerlar da güç konusunda sinirli bir bilgiye sahiptirler, ve bu yüzden zeka gerektiren gücün ilmini ögrenmektense, onu fiziksel kuvvet ve çeviklik elde etmek için kullanirlar.

Tecrübeli Bladerlar çevikliklerini arttirarak birçok [doppelgangers] yaratabilirler ve düsmanlarini Astral Weapon kullanarak ani bir sekilde öldürebilirler.
BLADER SKILLS
Sword Magic Upgrade
  FORCEBLADER

Force Bladerlar kiliçla savunmada ve sihirde esit sekilde becerikli olmasi gerektigi için, onlarin uygulamalarini fiziksel güç ve zekada dengede tutmaya çalisirlar. Çok fazla Magic Sword skilllerin olmamasina ragmen, Force Bladerlar hala birlesmis kiliç ve sihir yeteneklerini kullanabilirler. Deneyimli Force Bladerlarin her olasi sihirli sözü kiliç yetenekleriyle birlestirebildikleri ve sihir ve kiliç becerilerini birlestirmeye hakim olarak daha fazla zarar verebildikleri söylenmektedir.FORCEBLADER SKILLS
Sword Magic Upgrade
  


FORCESHIELDER

Bu devrimci icat Nevarethian savas stilinde bir dönüm noktasi olmustur. Force Shielderlar gücü ustalikla kontrol etmek için gücü anlamanin yaninda, en güçlü ve de en agir olan zirh Armor Suiti giymek, tasimak için fiziksel güçlerine çok fazla yatirim yapmalilar. Ayrica sadece tek-el kiliçlarini kullanabildiklerinden uygun vurus hizini dikkate almak zorundalar.


Tecrübeli Force Shielderlar, Astral Shieldsi manipüle etmek için çesitli yollar bilirler ve eger dar alan güç kontrolünde ustalastilarsa savunmalarini mükemmellestirebilirler.FORCESHIELDER SKILLS
Sword Magic Upgrade
  


FORCEARCHER

Force Archer skilllerinin yaraticilari yer ve kuvvetten çok
mesafe ve hizdan etkilenmislerdirler. Force Archerlar için siddetli
uzun menzilli saldiri skill�lerini kesfettiler ve Wizardin Orbunun gelismis versiyonu olan Crystalleri yarattilar. Bu Crystaller gücün siddetini arttirmaktan çok onu kontrol altina almayi saglar. Bu muhtesem icat, baska bir icat olan Astral Bowun dogusunu sagladi. Astral Bow uzun menzilli atislarda güç kaybinin önlenmesini saglar, güç kontrolünü sagladigi gibi ayni zamanda saldiri zamanini gelistirir. Sonra, Astral Weaponlarin olusmasina ön ayak oldular. Crystallere hakim olmak, asgari derecede fiziksel kuvvet ve çeviklik gerektirir.

Forcer Archerlar essiz savas stillerinden dolayi, diger siniflar ile karsilastirildiginda pek fazla hareket etmezler, Pastur kitasindan gelme hafif zirhlara nazaran agir sayilan Battle Suit Set tarzi zirh giyerler.


Tecrübeli Force Archerlar hizli uzun menzilli saldirilarda bulunabilirler ve güç kontrolünde uzman bir seviyeye ulastiklarinda uzun mesafeden tek bir atis ile öldürücü vurus yapabilirler.


FORCEARCHER SKILLS
Magic Upgrade Sword

Alıntıdır
Sergen B.
22 Şubat 2015 21:45
Favorim Wizard Harika Bir Karakter