alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
539
Lake İn Dusk(Lid) Bossları
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 21:27
Lvl 75 olupta LID'e(Lake In Dusk) girmek isteyen arkadaşların ilerleyebilmesi için öldürmeleri gereken bossların sslerini hazırladım.Umarım yardımcı olur Smile
1.Orc Bossu Wurk: 
2.Orc Bossu Radark: 
3.Orc Bossu Jidarsch: 
Taş Bossu Very Happy 
Gray Orc Bossu Fashik: 
2.Gray Orc Bossu Pogarr: 
Lakezard Bossu Ballu: 
Gnoll Bossu Pirouro: 
2.Gnoll Bossu Hauk: 
Brave Gnoll Bossu Lehifee: 
Troll Bossu Ergdusu: 
Harpy Slave Bossu Etuor: 
2.Harpy Slave Bossu Caschnar: 
Cruel Harpy Bossu Rik: 
Ogre Bossu Haschnarc: 
2.Ogre Bossu(Zenci Razz ) Grischnarc: 
Son Boss,LID'in Patronu,120 lvl Bossu Berderk Faello'nun küçük kardeşi Zigdris Faello Very Happy 
Bu da ölü hali Very Happy :
Notlar:Kurbağaların oradaki kapıyı açabilmek için bütün taşları kırmanız gerekmez.sadece resimde gösterdiğim soldan 2. taşı kırarsanız kapı açılır.
İlk Gray Orc Bossu Fashik kapıyı açan bir boss değil(zaten onu bende ilk zamanlar tesadüfen görmüştüm Very Happy ) yani Pogarr'ı öldürdüğünüz takdirde kapı açılır ama drop için öldürmenizi tavsiye ederim Twisted Evil
Zigdris'in(son boss) kapısını açabilmek için tüm Minotaurusları öldürmeniz gerekmez,sadece kapının solunda duvarın ordakini öldürdüğünüz zaman kapı açılır.
Lvl 75 olduğunuzda alacağınız görevde son bossun önünde durduğu kulenin arkasındaki taşa dokunmanız ve daha sonra onu öldürmeniz gerekiyor.Party ile girdiğiniz zaman son vuruşu sizin yapmanız yeterlidir.Görev tamamlanır. 
Alıntıdır.
Sergen B.
22 Şubat 2015 21:40
Emeğine Sağlık Çok Güzel Anlatmışsın