alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
257
Wa Combo İnşa Yöntemi
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 06:53
Herşeyden önce, standart warrior combosu (wa vs. wa) şudur:

Whirlwind(lv9) + Siesmic Wave(lv12) + Cascade Break(lv20) + Rolling Crash(lv20)

Bu combo wa vs. wa da ve çoğu zaman wa vs. fs de etkilidir. Ve çoğu warrior combosunu böyle yapar. Ancak karşınızdakinin combosuna göre siz de combonuzu değiştirmelisiniz.

Örneğin düşmanın ilk skilli Fade Step. Bu olduğu zaman senin anında Charge yapıp hem ondan bedavaya can götürmen, hem de onun fade stepini etkisiz kılman gerekir.

Veya Bladerin comp. skilli. Bu skillde blader invulnerable gibi birşey olur. Siz, bu skill başlamadan hemen önce Whirlwind vurabilirseniz bladerin avantajını yok etmiş olursunuz.

Bu çerçevede anlıyoruz ki karşımızdakinin combosuna göre combo seçmeliyiz. Bunu mantıkla çıkarabilirsiniz. Ama size basit birkaç eşleşme göstereceğim:

Fade Step - Charge.
Bl Comp. - Whirlwind.
Charge - Fade Step.
Wi Comp. - Rising Shot + Power Stab.
FB Comp. - Whirlwind.
Blade Scud - Siesmic Wave.
Master Far(Uzak skilli) - Siesmic Wave veya Sword Cannon.
Wi Cannon veya Fa Cannon - Rising Shot + Power Stab cevabı verilmelidir.
ibrahim ethem b.
21 Aralık 2014 22:29
çok sağol işe yarar bir konu