alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
1222
Warrior Yapılandırma Rehberi
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 21:23
1) Standart (Klasik - Normal..vb De Denir) Warrior Özellikleri
 • İtemleri Kolay Bulunur Ve Ucuzdur.
 • İtemlerini giyebilecek Kadar İnt ve Dex Verirler ,Gerisi Daima Str'ye Dağıtılır.
 • Hasar Güçleri Etkili Sayılmaz.
 • Dengelenmiş Bir Defansa Sahiptirler.
 • Pvp De Söz Sahibi Değillerdir.

[size=12pt]
2) Ne giyer Bu Standart Warriorlar?


[size=8pt]Ne Bulurlarsa Giyer! ;D Hemen Hemen Bu Şekildedir.Osm Armour Kendine Yarayan Herşeyi Giyerler.Özellikle 2 Slot +100 Hp Tercihen Will +XX hp Veya Shineguard +6 50hp Suitlere Rağbet Gösterirler.Bot Olarak Aynı Şekilde 2 Slot 100 Hp Ve/veya Will +XX Hp Botların Yanında Shineguard +6 50 Hp Botları Tercih Ederler.Osm Armour Helm 2 slot Crt Dmg Yada Shineguard Tek Slot Visor Takarlar. Eldiven Olarak Atk+4 2 Slotlu Osm Armourgloves Yada Tek Slotlu Shineguard +6 Eldiven Seçerler.Takı Olarak Genelde ROF+7 ,Paraya Kıyarlarsa +8 Alırlar.Kolye Daima Amulet Of Guard +7'Dir :D
Braclet Olarak Bulabilirlerse BoF+X Bulmazlarsa Braclet Of Brute+X Takarlar.Küpe Olarak Protecton Earring+X Yada Bulabilirlerse Earring Of Guard+X Kullanırlar.

Burdanda Anlaşılacağı Gibi Standart Warrior'lar Yeni Yeni Oyuna Alışan ve Yeni Completerdan Çıkmış Warriorların Tercihidir.İleriye Dönük Değildir

B) Crt Amp Warrior

1) Crt-Amp Warrior Özellikleri

[*]İtemleri Genellikle Pahalıdır Bazı İtemler Günlerce Arandıktan Sonra Bulunabilir.[*]Hasar Güçleri Maximum Konumdadır.[*]Defanslarından Ödün Vererek Max Hasara Yoğunlaştıkları İçin Defansları İle İlgili Birşey Söylenemez (Genellikle Ortanın Üstündedir) ;)[*]Pvp - Pk - War Gibi Aksiyonlarda Oldukça Etklilidirler.[*]İtemlerini giyebilecek Kadar İnt ve Dex Verirler ,Gerisi Daima Str'ye Dağıtılır.

[size=12pt]
2)Peki İtemleri Nasıl Olmalı?

En Çok Tercih Edilen Ve Merak Edilen Warrior Tipi Olduğu İçin İtemleri Üzerinde Ayrı Ayrı Duralım..

a) Suit-Plate

Suitimizde Pek Seçeneğimiz Yok Genellikle Osm Armour Suit +6 +7 50Hp + %7 Sword Amp Tercih Edilir.Nadirende Olsa Shineguard Plate Of Amp (Sword Skill Amp %5) Tercih Edenler Çıkmaktadır.

a) Sword

Bu Konuda En Merak Edilen Sorulardan Birisi "Sword'umu Deathblow Crt Rate Mi Almaliyim Yoksa Crt Dmg Mi" Sorusu Olmuştur.Eğer
-"Arka Arkaya vurdugum Crt Dmg'Lerle Rakibimin Canını Seri bir Şekilde Azaltmak İstiyorum" Derseniz Sword Of Deathblow Crt Rate İnc 10 - 16
-"Birden Bire Ani bir Atakla Mümkun oldugu Kadar Maximum Dmg Vurmak İstiyorum" Derseniz Sword Of Deathblow Crt Dmg inc 20 veya 32" (Tercihen 32) Şeklinde Almanız Gerekir.Fakat Crt Rate Kazanmak İçin Ödün Verilen, Swordlardaki Maximum Craft Olan %32 Crt Damage' Hiçte Küçümsenebilecek Bir Rakam Değil.(Bence) Genellikle Shadowtita yada Bulabilirseniz Osmium Tercih Edilir.


a) Helm-Visor

Eğerki Yukarıdaki Gibi 32 Damage'den Ödün Verdiyseniz Helminiz Tercihen Deathblow +16 VE 2 Slot 10+10 toplam %36 Crt Damage Yada Mininmum %30 Crt Damage Şeklinde Olmalıdır.Osm Pahalı Geleceğinden Shadowtitanium'a Düşülebilir.(Slot Extend Avantajı oldukları İçin Titaniumlarda Pahalıdır.) 

a) Boot-Graves

Botlarda Standart İtemlerden Olan %7Sw amp Tita - Shadowtita - Osm Arasından Seçilir.Extra Olarak +50 Hp Avantajı Daha Güzel Olacaktır.

a) Gaunlet-Gloves

Eldivenlerde Önümüzde 2 Seçenek Var.Ya ödün Verdiğimiz Atagı Kapatmaya Çalışıcağız Yada bütçemizi en Çok Sarsacak Olan İtemi Alıcağız.Eğer İlk Seçenek yoluna Gidecek Olursak Osm Armorgloves Of Deustriction + 16 Atack Ve Slotunda +2 atack Bulunan Bir Eldiven Kullanacağız.İkinci Yolu Seçersek Tita - Shadowtita - Osm Arasindan %7 Sw amp Tek Slotlu Bir Eldiven Edineceğiz.(Oldukça Pahalı Bir İtemdir)

a)Accessores-Aksesuarlar

Takılar Bilezik Olarak Dual Braclet Of Fighter +3 +4 Yada Slotlu +2 Olmalıdır.Küpelerimizi Earring Of Guard +4 Yada +3 Olarak Seçiyoruz.Yüzüklerimiz Kesinlikle Ring Of Luck +2 Olmalı.Kolye Olarakta Amulet Of Pain+4 Ve Üstü Tercih Edilmelidir.

C) Martial Warrior

1) Crt-Amp Warrior Özellikleri
[*]Defans Rate'leri En büyük Avantajlarıdır[*]En Rahat Exp Kasabilen Warriorlardır[*]Hasar Güçleri Diğer Warriorlara Göre Daha Azdır.[*]Pvp-Pk-War Gibi Aksiyonlarda Combo Kullanıldığı İçin Fazla Etkili Değildir.[*]İtemlerini Giyebilcek Kadar İnt Verir.Bunu Yaparken Dexini 345'İn Üstünde Tutar Gerisi Str Ve Tercihen Dex'e Dağıtılır.


[size=12pt]
2) İtemleri Nasıl Olmalı


[size=8pt]İtemleri İse, Crt-Amp Warriror'ların Armourset Olarak Kullandıklarının Aynılarını Matrialset Olarak Kullnırlar.Takılar İse Aynıdır Yada Expe Dönük Oldugu İçin Dual Vampiric Earring +4 ,Vampiric Amulet +4 Ve Üstü Yardımcı Extra Bir Helm Max Hp Steal Per Hit + XX Ve Extortion Braclet +3 / +4 Şeklindedir.


Gelelim Upgradelere
3 Adet Upgrade-Seti Seçeneğimiz Var.bunlari Görelim.

1) Standart
 • Vitality Master Lv10
 • Damage Absorb Lv3
 • Defansive Sense Lv8
 • Offansive Sense Lv8
 • İmpact Control Lv3
 • Sixth Sense Lv3

2)Defansif
 • Vitality Master Lv10
 • Damage Absorb Lv3
 • Defansive Sense Lv8
 • Reflex Lv8
 • İmpact Control Lv3
 • Sixth Sense Lv3

3) Offansif
 • Vitality Master Lv10
 • Damage Absorb Lv3
 • Reflex Lv8
 • Offansive Sense Lv8
 • İmpact Control Lv3
 • Sixth Sense Lv3

1. Seçenek Max Attack Max Defans Değerleriyle Kurulduğu İçin Pvp-Pk-War Aksiyonlarında Tercih Edilir
2. Seçenek Max Defans Max Defans Rate Değerleriyle Kurulduğu İçin Exp Ve Dungeonlar İçin İdealdir.
3. Seçenek Max Attack Max Defans Rate Değerleriyle Kurulduğu İçin Dungeon Ve Boss Ağırlıklı Olarak kullanılabilir.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.