alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
608
30-60 Level arası kasabilmeniz için mini rehber
Berk G.
28 Şubat 2015 00:48
4-)30-40 level arası:
evet arkadaşlar 30 olduk ve skill pointimiz sınıra dayandı ilk olarak level up görevini yapıyoruz ve regular oluyoruz çok güzel ilerledik yine öncelik upgradelerde sonra saldırı skilleri. yine senaryolara dayanıyoruz fakat normal görevler yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladı. senaryoların yetmediği yerde normal görevleri yapıyoruz 35 level olunca bize copy of map part'a girebileceğimizi söyleyecek olur süper olur buraya girip hem daha seri level kasabiliriz hemde düşürdüğümüz character bind itemler bize çok yardımcı olacak bakın yine itemden yırttık para yine iteme vermiyoruz Fakat her character 35 levelde burada fazla başarılı olamaz örneğin wi size burada biraz sorun çıkartabilir ama yinede ben girmenizi tavsiye ederek konuya devam ediyorum örneğin 35 levelde girdik ve 38 level olduk burada "evet bu mümkün ilk girişte 3 level alabilirsiz" çıktıktan sonra senaryo görevlerini yapıyoruz derhal çünkü bu senaryo görevleri bize hem exp hemde para getirecektir. 

4-) 40-50 level arası:
yine yapmamız gereken şey aynı önce Level Up görevi Skill upgradeleri ve sonra saldırı skilleri.yine aynı mantıkla gidiyoruz senaryo görevleri bitince hemen copy of map part (dikkat artık normal görevleri yapmıyoruz ) 45 level olduk süper çok iyi ilerliyoruz. hafızam beni yanıltmıyorsa 45 levelde bize copy of ruina station girebileceğimizi söylüyor süper işte level time diyorum sizlere 45 levelde girdik fakat 45 levelde burada bizi biraz zorlayabilirler her neyse girdik ilk başlardaki bossları kesiyoruz ve ilerliyoruz moblarla uğraşmayın ta ki mechabuffololara kadar oraya geldik çok güzel buraya tam exp kasma mekanı diyebiliriz. heykelleri kestikte bize mechabuffolo çıkacak ki burada size garanti veriyorum 49 belki 50 bile olabilirsiniz evet bu mümkün ve burada bosslardan düşüreceğimiz itemlerde cabası bakın yine item almaktan yırttık para cebimize kaldı copy of ruina stationdan çıktık çok güzel hemen senaryo görevlerini yapıyoruz dediğim gibi bu görevleri yapmak zorundayız başka çagremiz yok. he bu arada skill kasmayı unutmayı yoksa asla skill rank atlayamazsınız.

5-) 50-60 level arası:
50 level olduk çok güzel yine level up görevi yapıyoruz ve upgrade ve saldırı skillerini alıyoruz paramız var nasıl olsa senaryo görevlerinden gelen para cebimize kalıyor hiç bir yere para harcamıyoruz ki. 52 levele geliyorum direk çünkü level kasma mantığı aynı bu levelde Irkımızı seçiyoruz "Capella/Procyon" böylece savaşlarda oyunun asıl eğlencisini anlayabiliriz. ama level kasmayı bırakmak yok senaryo görevleri bitti fakat anca 53 level mi oldunuz normal görevleri yapmıyoruz gidiyoruz copy of ruina station alıyoruz %90 bir ihtimalle 55 level olarak çıkarsınız içerden çıktığımız gibi senaryo görevlerini yapıyoruz. senaryo görevleri bitti 56 level maximum mu oldunuz. tamam sorun değil durmuyoruz artık sıra copy of b1f 'te artık copy of b1f kasıyoruz giriyoruz oraya benim tahminim 56 level girdiniz bitirebilirseniz burasını 60 level olarak çıkma ihtimaliniz çok yüksek çıktık yine senaryoları bırakmak yok unutmayın. ayrıca item almak gene yok çünkü copy of b1f' te bize titanium kıyafetler düşecek bunlarda bizi çok güzel idare edebilecek giysiler.
Cevap bulunamadı.