alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
638
60-90 Level arası kasabilmeniz için mini rehber
Berk G.
28 Şubat 2015 00:51
6-) 60-70 level arası:
60 olduk yine mantık aynı önce level up görevi sonra skill alma muhabbeti. yine aynı şekilde kasıyoruz önce senaryo görevleri sonra copy of b1f ama size birde tavsiyem adam gibi weapon/armour düşürmeden b1ften çıkmayın düşürdüm kıyafetlerim mükemmel mi diyorsunuz tamam 65e kadar aynı mantık senaryo / copy of b1f. 65 olduk şimdi mi ne yapacaz artık copylerden kurtulma vakti Map Part/LİD girme zamanı. bize görevlerden birtane veriyor diye hatırlıyorum aynı copy of map part gibi bir farkı yok tek farkı moblar daha güçlü aynı mantık devam ediyoruz senaryo görevleri bitince LİD 70e kadar bu şekilde. evet fark edebiliyorum artık item sorunu başladı kabul.

7-) 70-80 level arası
70 olduk aynı mantık level up görevi senaryo sonra lid. bu şekilde gidiyoruz 75e kadar ve geldik en süper bölüme 75 olduk evet çok güzel ilerliyoruz şimdi sırada ruina station var aynı copy of ruina station ama unutmayın moblar daha güçlü 75te çok yatabilirsiniz içerde ama başka yolu yok kasacaksınız. eğer içerde 77-78 olmayı başardı iseniz ikinci girişte 85 kadar çıkarsınız size bu kadar söylüyorum. ohaa mı diyorsunuz evet bu doğru çıktık dışarı 85 leveliz artık hemen senaryo görevleri hepsini yapıyoruz 1-2 level atlabilir ama senaryolar bitmeden kasmak yok çünkü ilerde canınız yapmak istemeyebilir. Sıkılabilirsiniz. 

8-) 80-90 level arası:
yaa zaten içerde 85 olduk niye 80den başlıyorsun diyenler çıkabilir bende bilmiyorum olsun kuralı bozmayalım. level up görevi skill full kasılı ise eğer skill upgrade ve atak skillerini alıyoruz sonra yolumuza bakıyoruz zaten içerde 85 olduk dimi senaryoları yaptık 87 olduk şimdi b1f mi giriyoruz tabii ki hayır ruina station devam çünkü şimdi orada daha rahat edecez b1f bizi çok zorlar bakmayın 85 level olduğuna 95ten önce orada hiç birşey yapamazsınız. 90 ruina stationla olduk çok güzel gelelim diğer level aralığına. 
Cevap bulunamadı.