alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
698
Rank-Up Quest'leri
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 21:25
Evet arkadaşlar Cabal Online içerisinde her 10 levelde bir rank-up görevleri bulunmaktadır. Bu görevler karakterlerimize extra güçler eklemektedirler ve bu nedenle yapılmaları gerekmektedir.

Bu görevleri yaptıkça karakter statlarımız extradan yükseleceği gibi özel güçlerimize de eklemeler veya yükseltmeler olacaktır.

Alıntı:
Ödüller

Lvl. 10 Combo Skilleri 
Lvl. 20 Battle Aura Skilleri 
Lvl. 30 1.Battle Mode Skilleri 
Lvl. 40 Guild Yaratma Yetkisi, Amulet of Bless +1 
Lvl. 50 2.Battle Mode Skilleri 
Lvl. 60 2 Defans Çeşidi Yerli, Titanyum Eldiven 
Lvl. 70 1 Defans Çeşidi Yerli, Titanyum Kask +3 
Lvl. 80 Astral Bike Oluşturma Skili 
Lvl. 90 1 Defans Çeşidi Yerli, Osmium Kask +3 
Lvl. 100 Kişisel Depo Genişletme
Burada her level görevini ayrıca anlatma gereğini görmüyoruz çünkü her rank-up görevi birçok bölümden oluşmaktadır. Yalnız Cabal Online içerisindeki görev sistemi çok anlaşılır ve kolay olduğundan dolayı görevler rahatlıkla takip edilebilmektedirler.

Cabal Online Rank-up görevlerini leveliniz geldiğinde yapabilmeniz için küçük bir kısıtlama bulunmaktadır. Bu kısıtlama da karakter stat penceresindeki statlarınızın bulunduğu bölümde bulunan 

Growth (Büyüme) yazan yerin yanındaki statlarla sizin karakter statlarınızın minumum aynı seviyede olması gerekliliğidir. Eğer burada bulunan statların birinden bile düşükse statlarınız statları minimum o seviyelere getirene kadar görevlerinizi yapamayacaksınızdır.

Mesela
Growth Str 10 Int 10 Dex 10 istiyor ve sizde de 
Karakter Str 20 Int 10 Dex 9 varsa dex sayınızı da 10 veya üzeri yapana kadar rank-up görevlerinizi bekletmeniz gerekecektir.

ALINTIDIR
Sergen B.
22 Şubat 2015 21:41
Faydalı Bilmeyen Arkadaşlarımız İçin