alexa
Cabal Online
Durmaplay Cabal Online için Cabal eCoins, 2006 yılından bu yana Cabal ALZ ve Cabal eCoin yani Cabal cash satışı yapmaktadır. En ucuz Cabal Online ALZ satın al veya En ucuz Cabal Cash satın al. Cabal Online eCoin satin aldiktan sonra EST Games'in sitesinden Durmapay seçerek aktif edebilirsiniz. ALZ teslimatlari CH 8 Bloody ice 'ta yapilmaktadir.
935
Item upgrade etmek ve özellik eklemek
Berk G.
28 Şubat 2015 00:45
ITEM UPGRADE ETMEK ve ÖZELLİK EKLEMEK 

Yaratıktan düşen veya NPClerden aldığınız silah veya giysilerin özelliklerini arttırmak için onlara “+ basmak” denen işlemi uygulayabilirsiniz.Bunun için iteminize uygun gelen “upgrade core” adlı bir taşa ihtiyacınız vardır.Bu taşı canavarlardan düşürebilir (küçük bir ihtimal) veya diğer oyunculardan satın alabilirsiniz.Bu taşlar kısaca UCL (upgrade core low), UCM (upgrade core medium) ve UCH (upgrade core high) olarak adlandırılır. 

UCLler en düşük giysi ve silahlara + basmaya yarar.Yeni başlayan bir oyuncu olduğunuzu düşünürsek sizin de bir UCL'ye ihtiyacınız olacaktır.Inventorynizdeki UCL'ye sağ tıklayın ve + basmak isediğiniz itemin üstüne sağ tıklayın.Bu işlem sonucunda itemin size kazandırdığı özellikler (örneğin defans) ve istediği stat pointler artacaktır.Bu artışın ne kadar olduğunu + basmadan önce görmek için UCL'nin üstüne sağ tıklayıp itemin üzerine getirin.Gözükecek özellikler onların artan değerleridir. 

Bir iteme özellik eklemek içinse “force core” denen taşa ihtiyaç duyarsınız.Iteme + basma ile aynı olan bu işlemde tek fark,özellik basacağınız itemin boş bir “slotu” olmasının gerekmesi.Itemin slotu olup olmadığını itemin üstüne geldiğinizde,özellikler penceresinde ufak bir kutu gözüküp gözükmediğine bakarak anlayabilirsiniz.Eğer gözüküyorsa o itemin slotu var demektir...
Cevap bulunamadı.