alexa
Call of Duty 2 ( PC )
2003 yilinin 80’den fazla Yilin Oyunu ödülünü kazanmis Call of Duty oyununun devami olan Call of Duty 2, daha genis, daha güçlü ve daha önce hiç olmadigi kadar gerçekçi savaslari, COD 2 motorunun göz alici görselleri sayesinde sunuyor. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
427
cod 2 multi oynamak
Batuhan A.
17 Aralık 2014 17:55
Merba Arkadaşlar . Şimdi size cod 2 multiplayer nası oynanır anlatıcam . Öncelikle oyunun 1.0 versiyonu pc nizde kurulu olmalı . Yani oyunu cd nizden veya internet wb bir yerden indirn . Ardından Cod 2 1.3 patch indirin . Onu kurun . AMA bir uyarı : Oyunu cd den vs. kurunca crack yapınız. Ardından 1.3 ü kurun . 1.3 ü kurduk. Şimdi 2 yerden cod 2 mp oynayabiliriz. 1.si Oynasana.com siteye kaydolun ve ardından giriş yapın . Sonra Cod 2 Multiplayer **sunucu **oyuncu yazan kare görünümlü yere tıklayın . Server listesi önünüze gelecektir . Sw lerin Başlarında 1-2-3-4 gibi sayılar vardır . bu sayılar o serverin hangi rütbedeki oyuncuları kabul ettiğini gösterir . İlk girişinizde 1 numaralı sw lere girin . Uyarı :: siteye internet explorer den giriş yapın aksi taktirde sw listesine giriş yaptığınızda hata verecektir . Sw ye tıkladınız . Altta bağlan ikonu var oraya tıklayın . Oyunu düzgün kurup patch ı düzgün yüklediyseniz herhangi bi sorun çıkmadan oyuna girebilirsiniz . 

2. yol xfire : xfire programını download edin . Ardından kurun ve xfire ye girin . Orada üye olmanızı isteyecektir . Kolayca üye olabilirsiniz . Üye olduktan sonra xfire panel inin sol ortalarında küçük 2 pc resmi görürsünüz oraya tıklayın . Panelde Cod 2 Multiplayer i görürsünüz . ona çift tıklayın serverler önünüze çıkacaktır . Fakat bu servr lere girebilmek için punkbuster in açık olması gerekir .aksi taktirde giremezsiniz . Punkbuster açmak için pc nizde yüklü cod 2 mp ye girin options/multiplayer options / punkbuster / yes yapın . Şimdi serverlere girip cod 2 oynayabilirsiniz ( Xfire içinde aynı şekilde cod 2 kurun , crack yapıp 1.3 patch yüklemelisiniz ) Keyifli Oyunlar 
Ediz T.
18 Aralık 2014 15:14
Yararlı bi konu sagolun.
Mert H.
19 Aralık 2014 02:49
Teşşekürler işimi görür.
Doğancan H.
20 Aralık 2014 21:27
efsanedir aga ya :D
Muharrem Batın B.
21 Aralık 2014 13:25
Multi oynandığını bilmiyordum sağol :D