alexa
Call of Duty 2 ( PC )
2003 yilinin 80’den fazla Yilin Oyunu ödülünü kazanmis Call of Duty oyununun devami olan Call of Duty 2, daha genis, daha güçlü ve daha önce hiç olmadigi kadar gerçekçi savaslari, COD 2 motorunun göz alici görselleri sayesinde sunuyor. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
341
Cod 2'nin Özellikleri
Mustafa D.
22 Aralık 2014 15:37
  • Daha geniş mekanlar: Call of Duty 2'deki mekanlar ilk oyundaki mekanlardan %50 - %200 daha geniştir.
  • Geliştirilmiş yapay zekâ: Artık düşmanlar el bombalarından kaçabiliyor, siper alabiliyor, sizi ve takımınızı yan taraftan vurup gafil avlayabiliyor. Tabii bunlar sadece düşmanlar için geçerli değil, takım arkadaşlarınız da bu özelliklere sahip.
  • Savaş konuşmaları: Artık savaş alanında ne olup bittiğini takım arkadaşlarınızdan öğrenebiliyorsunuz. Köşelerde saklanan düşmanlar olduğunu, düşman birliklerinin yaklaştığını ve daha birçok gerekli bilgiyi takım arkadaşlarınızdan alabiliyorsunuz. Bu özellik için Infinity Ward oyuna tam 20.000 satırlık konuşma ekledi.
  • Geliştirilmiş grafikler: Yeni oyun motoru IW engine ile birlikte DirectX 9'un bütün özelliklerini kullanan oyunda, parçacık efektleri için özel bir çaba harcanmış; mesela toz bulutları, top ateşiyle ortaya çıkan kör edici siyah dumanlar ve bunun gibi parçacık efektleri son derece etkileyici görünüyor.
  • Gerçekçi oyun yapısı: Call of Duty 2, serinin ilk oyununa göre daha gerçekçi. Can göstergesi ve düşmanlardan düşen can yükseltici paketler oyundan kaldırılmış. Ağır derecede yara alındığında ölmemek için yapılması gereken şey; uygun bir yerde sakince beklemek ve kendimize gelmek
Ve Multiplayer özelliğide mevcuttur. bilginize arkadaşlar 
Mert T.
1 Kasım 2016 22:03

COD 2 nin en iyi özelliklerinden biri oynun 2. dünya savaşı zamanını anlatmasıdır bence bu nedenle de cod serisinde unutulmaz bir yeri vardır.