alexa
Call Of Duty 4 Modern Warfare ( PC )
Call Of Duty 4 Modern Warfare ile tamamen farklı ve yeni bir bakış açısı oyuna dâhil edildi. Artık geçmişin değil günümüzün savaşını vermek söz konusu oldu. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
362
Oyunun Modları
orkun e.
21 Aralık 2014 13:33
Oyun Modları: 

Team Deathmatch - Bildiginiz takım bazlı deatmatch. 
Free-For-All - Herkesin tek başına oldugu deathmatch. 
Domination - Haritadaki bayrakların yakınında durarak bayragı ele geçirip, geçen süreler boyunca takımınıza puan kazandırmak göreviniz. Aynı takımdan ne kadar cok kisi bir bayragın yakınında durursa, bayrak o kadar hızlı ele gecirilir. En çok puan toplayan takım maçı kazanır. 
Sabotage - Haritada gelişigüzel bir bomba belirir. Amaç bu bombayı önce ele geçirmek, sonra da rakibin üssüne götürüp patlatmaktır. 
Headquarters - Haritada bir laptop belirir. Amacınız laptopu ele geçirip onu savunmaktır. Eger A takımı laptopu ele geçirirse, B takımı laptopu bulup imha etmek zorundadır. A takımı laptopa sahipse, takımdaki oyuncuların round boyunca tek can hakkı olup, B takımı belirli süre aralıklarıyla tekrar spawn olabilmektedir. Takımlar laptopu ellerinde tuttukları sure boyunca puan alırlar. Laptopu ele geçirip/yok etmek için, bulundugu alanda durmalısınız. 
Search and Destroy - Saldıranlar ve savunanlar olmak üzere iki takım vardır. Saldıranların amacı, round süresi dahilinde A ve B noktalarından birine bomba kurmak ve süre bitene kadar bombayı savunmaktır. Bir takımdaki bütün oyuncular ölürse, bomba kurulup imha olursa, kurulmuş bomba çözülürse, ya da round süresi dolarsa, round sona erer. En çok round kazanan takım maçı kazanır. (Ek bilgi: Rakip takım bomba kurmaya başladıgı anda sol üst köşedeki haritada sadece o nokta kalacak, diger harf silinecektir.) 

Bu modların dışında: 
-Team Hardcore: Hardcore TDM ve S&D. Heads up display kısıtlıdır, mermi hasarı artar ve friendly fire açıktır. 
-Team Oldschool: Old School TDM ve FFA. Classlar yoktur. Silahları haritadan toplarsınız, canınız artmıştır ve daha yuksege zıplayabilirsiniz. 
Cevap bulunamadı.