alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
180
Call of Duty: Advanced Warfare (İnceleme)
Kubilay A.
7 Mayıs 2016 17:36

Çok iyi değil, mükemmelin yanından bile geçmiyor, hatta bariz hataları yüzünden fazlasıyla tökezliyor ve senaryo modu gerçekten çok kötü… Eğer çoklu oyuncu modu bu kadar eğlenceli olmasaydı, gerçekten enteresan bir puanla karşılaşabilirdiniz. 

CoD 11! Bir yandan etkileyici bir yandan garip bir oyun sayısı, özellikle oyun sürecinin kısalığını temel aldığımızda. Bir oyunun böylesine kısa zaman aralıklarıyla oyuncuya sunuluyor olması ilk başlarda çok önemli değildi, ama yıllar geçtikçe hem hayran sayısı arttı, hem de nefret edenler daha bir baskın olmaya başladı. Call of Duty: Ghosts’un ortalama bir oyun olmasından sonra, sıra Sledgehammer'a geldi.

Modern Warfare 2’nin geliştirme aşamasında ekibin çoğunluğu Infity Ward’dan ayrılınca, MW serisinin son oyunu için Sledgehammer Games büyük bir katkıda bulunmuştu. Aslında onların TPS CoD oyunu gibi hayli ilginç fikirleri olsa da bağlı olduğunuz firma ne derse onu yapmak zorundasınız. Eğer size yeni CoD yapın deniyorsa, yapacaksınız. Tıpkı korku oyunu Dead Space’i geliştiren Visceral’e Battlefield yaptırılması gibi.
 

Emre S.
15 Aralık 2016 17:39

Bence Bir Kusuru Yok Zaten Ben Tüm Call of Duty serilerini Severim Ve oynadım Yani Güzel Oyun Tavsiye Ederim