alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
185
Call of Duty nereye kadar gider?
eray ö.
4 Şubat 2015 13:29

CoD satmaya devam ettikçe, oyuncular çoklu oyuncu modunu deliler gibi oynamaya (ben de buna dahilim) devam ettikçe bitmeyecek. Call of Duty’nin artık efsane olduğu, ortalığı kasıp kavurduğu dönemler geride kalsa da, AW kesinlikle kötü bir oyun değil. Tek üzüldüğüm şeyse senaryo modunun ciddi anlamda zayıf olması oldu. Ha, iyi diyen olabilir, mükemmel diyen de olabilir, saygı duyarım.

Oyuna Türkiye'den uygun fiyatlarla Playstore üzerinden ulaşabilirsiniz. Eh CoD ucuz bir oyun değil ve taksitlendirme avantajı Playstore'u ön plana çıkartıyor. 

O değil de ben Price’ı çok özlemişim. Öyle söyleyeyim dedim.

Mustafa Ali Ö.
6 Şubat 2015 15:51
Dostum price'ı özleyen tek kişi değilsin. Adamın dibiydi de her canlı ölümü tadacaktır. Her CoD karakteride bir gün oyundan çıkacaktır. Soup gibi, Mason, Bowman, Hudson gibi...