alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
236
Çoklu-Oyuncu
eray ö.
4 Şubat 2015 13:21
Çoklu-Oyuncu moduna girdiğimiz anda işler tersine dönüyor. Ben şimdiden bağımlısı olmuş durumdayım. Eğer yılların CoD oyuncusuysanız oyuna alışmanız sadece bir maç sürüyor. Sonra temponun, aksiyonun dibini görüyorsunuz. Senaryo modunun kısıtlayıcı, lineer yapısı da ortadan kalkınca Exo Suit’in yeteneklerinin keyfini sürmeye başlıyorsunuz. 

Genelde zaten bağımlılık yapıcı etkisi olan çoklu oyuncu modunun yeni oyunla etkisi biraz daha artmış durumda. Ya da ben senaryodan öyle bunaldım ki kızgın kumlardan, serin sulara atlamak gibi geldi. Oyunda tam 12 oyun modu ve 13 harita bulunuyor. İlerleyen günlerde Season Pass sahibi oyuncular için çoklu oyucu modunun şimdiden çok doyurucu olduğunu söyleyebiliriz. Neden mi?

Çünkü, Call of Duty’nin çoklu oyuncu tecrübesi daha önce hiç olmadığı kadar fazla çeşitlilik ve kişiselleştirme olanağı sağlıyor. Üstelik serinin uzun zamandır gördüğü en iyi harita tasarımlarıyla birleştirdiğinizde senaryo modunda alamadığınız o hazzı fazlasıyla hissediyorsunuz. Artık öyle pusuya yatıp beklemek yok, kafanıza biniveriyorlar. Her köşe, her an yeni bir sürprize gebe.

Oyunun halihazırda zaten birçok oyun modu bulunduğundan,  sadece bir yeni mod eklenmiş durumda, elbette geri dönen Kill Confirmed’i saymazsak. Çiçeği bununda Uplink şuan açık ara en popüler oyun modu konumunda. İki takımında bir ışıklı küresi var (Aslında uydu ama olsun) ve bu uyduları kırmaya (hack) çalışıyoruz. Elimizdeki top benzeri cihazla diğer tarafın uydusuna ulaşmaya çalışıyoruz. Bayrak Kapmaca oyununa çok benziyor ama içerdiği aksiyon ve gerilim gerçekten muazzam. Elinde hack cihazıyla orada burada koşturan oyuncular Exo Suit’in potansiyelini inanılmaz bir şekilde aktarıyor.

Cevap bulunamadı.