alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
177
En önemli kusur
eray ö.
4 Şubat 2015 13:18

En önemli kusursa kesinlikle kötü adama biçilen rol. Oyun dünyasında bir Kevin Spacey havası aldı başını gidiyor. Sorarım size, Jonathan Irons kimdir? Sadece tanrı kompleksi bir adam. Dünyanın kural koyucusu olmak isteyen ve adalet dağıtabileceğini düşünen bir karakter var karşımızda.

Yüz milyon Hollywood filminde işlenen, Tarantino’nun Hans Landa gibi aşmış kötüleri sağ olsun, artık iyice gözden düşen bu tür, CoD ile yeniden canlanıyor.

Dünyanın en zengin adamlarından birisinin kendince adalet dağıtmaya çalışması ana konu olunca, neyin bu kadar abartıldığını anlamakta güçlük çekiyorum. Imran Zakhaev ve Menendez gibi anlayabileceğimiz, Makarov gibi her gördüğümüzde küfür savurduğumuz, güçlüantagonist karakterlerden sonra tanrı kompleksi olan, zengin bir adam keyif vermiyor. Zaten ana karakterlerin geçmişine dair hiçbir şey doğru dürüst anlatılmadığı için kendimize de yakın hissedemiyoruz. MW serisinde Zakhaev’i açıklamak için geçmişe gidiyorduk, Makarov’un hasta yapısını anlayabilmek için oyun bizi katliama sürüklüyordu. 

Dünya liderlerine posta koyan kötü adam fikriyse, nasıl desem, çok yavan olmuş. Kevin Spacey’ye yazık etmişler. Troy Baker’a yazık etmişler. En kötüsü hakikaten çok sevdiğimiz Modern Warfare mirasına yazık etmişler.
Cevap bulunamadı.