alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
223
Exo Kullanmak - Giriş
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 16:56

Exo zırh Call of Duty’yi tamamıyla değiştiriyor. İşte Advanced Warfare’in multiplayer’ında ihtiyacınız olacak, hız, savaşma ve fonksiyonlar gibi konularda ustalaşmanızı sağlayacak rehberimiz.

İşler dipte hala aynı. Call of Duty’nin kaçıncı oyunu olduğunu bile sayamasak da, Advanced Warfare’de de her FPS multiplayer oyunda olduğu gibi ne zaman ateş edeceğinizi, haritayı nasıl kullanacağınızı ve savaşın temposuna nasıl ayak uyduracağınızı bilmeniz gerekiyor.

Ama Sledgehammer Games, yaptığı Exo zırh’la her şeyi değiştirdi ve birbirine kattı. Artık harita kontrolü çok daha kolay, mermiler daha isabetli ve hareket kabiliyetleriniz neredeyse sonsuz. Ama şöyle bir sorun var ki, bunlar herkes için geçerli. O yüzden Activision’un dağıtımcılığındaki tüm Call of Duty oyunlarını silin aklınızdan. En azından Advanced Warfare multiplayer’ının onlardan çok farklı olduğunu kabul edip beyninizde ona özel bir yer açın.

Cevap bulunamadı.