alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
199
Exo Kullanmak - HER ÖZELLİĞE ALIŞIN
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 16:57


CoD-AW_Ascend_Boost-640x360

Advanced Warfare’in multiplayer’ında başarı noktaları birleştirmekte yatıyor. Yıllardır yerde yaptığınız çatışmalar, Exo zırhın çift zıplama özelliğiyle havalara ve binaların tepelerine taşınınca, duruma alışmanız biraz zaman alabiliyor. İlk atlayışınızın ardından bir süre tekleyip tekrar <zıplama>ya basarsanız, minnet duyacağınız bir şeyler karşılaşacaksınız. Çoğu durumdan bununla kaçınacak, aklınıza gelmeyecek yerlere bununla çıkacaksınız. O yüzden çift zıplamayla iyi geçinin.

Karşınıza çıkabilecek her türlü yüzey, bunu söylerken sadece yerlerden bahsetmiyorum, duvarlar da aynı şekilde, tırmanabileceğiniz veya yaslanabileceğiniz yerler oluyor. Sledgehammer’ın ustalıkla tasarladığı haritalar, Exo zırhın tüm özellikleriyle örtüşüyor ve ortaya neredeyse Advanced Warfare multiplayer’ının yarısını kaplayan bir mekanik çıkıyor.

Ayrıca havadayken yapacağınız bir <sol-stick> hamlesiyle, anı kaçış da yapabiliyorsunuz. Böylece aranızda kıl payı mesafe kalmış yerlere sorunsuz bir şekilde girebiliyorsunuz. Tabi aynı şekilde havada değilken de ani kaçış sergileyebiliyorsunuz. Mermileri savurup bir siper bulmak için.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.