alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
240
Exo Kullanmak Rehber -ÖZELLİKLERİ KAVRAYIN - EXO STIM
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 16:59

call_of_duty_advanced_warfare_exo_abilities_0

Tabi bu yeteneklerin hiçbiri bedavaya gelmiyor. Exo zırh özelliklerini her kullanışınız, sizi küçük-harita’da görünür kılıyor. O yüzden önceliklerinizi belirleyip özellikleri ona göre kullanmanız gerekiyor. Dilerseniz haritanın sağında solunda çift zıplamayla mobil kalmayı seçebilir, dilerseniz de fark edilmemek için işleri gizli yürütebilirsiniz. Tavsiyem gizli kalın. Çünkü bazen bir bakıyorsunuz, havadayken vuruyor alçaklar.

Bazen Exo zırh canınızı o kadar çok sıkıyor ki (özellikle yeni başladığınız zamanlarda) eski Call of Duty oyunları gibi yavaş bir oyun oynamak istiyorsunuz. Maalesef bu Advanced Warfare için bir seçenek değil. Çok net bir tavsiye, köşelerde koşturmayın, koşturmak zorundaysanız da aim’iniz hep yukarıda olsun. Öbür taraftan kimin çıkacağını bilemezsiniz. Advanced Warfare’in çok önemli bir kuralı bu. Basit gibi görünüyor olabilir, ama doğru uygulanırsa ölüm yüzdenizi hatırı sayılır derecede azaltacaktır.

///

EXO STIM

Advanced Warfare’in yeni Pick 13 sistemi Ezo zırh kabiliyetlerini bir karşılığa bağlıyor maalesef. Bunlar “inanılmaz durumlar”da canınızı kurtarabiliyor ama her can için tek bir kullanım hakları olabiliyor. Mesela Exo Stim adı verilen ve canı daha çabuk yenileyen özellik; düşmanlar tarafından sarıldığınızda kaçışınıza büyük bir katkıda bulunabilir.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.