alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
225
Exo Ping
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 17:06

EXO PING

Exo Ping, çevrenizdeki düşmanları tarayarak radarınızda yerlerini gösteriyor. Tabi ateş edip etmediklerini de. Sledgehammer’ın Exo Ping’i eklemesi harika olmuş. Çünkü böylece etrafta kimin yardıma ihtiyacı var anlayabiliyorsunuz.

///

Son olarak –denenmiş ve ispatlanmıştır– asla kestirme yolu kullanmayın. Öbür taraftan giderseniz bir-iki daha fazla çifte zıplayış yapabilirsiniz ama en azından keklik gibi canınızdan olmazsınız.

35

Yukarıdaki noktaları ve Exo zırh özelliklerin bildiğiniz sürece, Call of Duty: Advanced Warfare multiplayer’ındaki başarınız yadsınamaz olacak. Öldürme/Ölüm oranınız gittikçe artacak ve tüm mücadeleleri bir profesyonel gibi kazanacaksınız. Ama yeter ki aceleci olmayın. Özelliklere ve oyuna adapte olmayı bekleyin.

Cevap bulunamadı.