alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
124
Exo Suit
eray ö.
4 Şubat 2015 13:04
Exo Suit imizi bölüm sırasındaki başarı seviyesine göre geliştirebiliyoruz. İstersek daha fazla enerji kapasitesine sahip olmasını sağlayabiliyoruz, istersek de silahların geri tepmesini önleyen özellikler kazandırabliyoruz. Bazı özellikleri açmak için alt özelliğe puan vermeniz gerekiyor. Bölüm başına alacağınız yetenek puanı da oyun içi başarınıza göre değişebiliyor. Fakat, dediğim gibi inanın o yeteneklerin birçoğuna ihtiyacınız bile yok. 

Eleştirdiğim bunca oyun mekaniği, aslında Advanced Warfare’a özgü değil. Neredeyse bütün CoD oyunları böyle geldi, böyle gitti. Müthiş tempo ve oyunun kendine has formülü sayesinde bugüne kadar neredeyse hiç dile getirilmedi. Hep sinematik etki ve senaryo arkasına sığınıldı. Advanced Warfare tempo olarak kesinlikle eski oyunların gerisinde. Eklenen özellikler senaryo modunun üzerinde oturmuyor ve görmezden gelinebilecek birçok eksiklik kabak gibi ortaya çıkıyor.
Cevap bulunamadı.