alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
183
İnceleme 1 - İnsanoğlunu kurtarmak için savaşıyoruz
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 17:08

FPS tutkunlarının merakla beklediği, CoD serisinin yeni oyunu, savaşı bir adım ileriye taşıyor!

Bu sima sanyoruz tandk gelmitir Call of Duty Advanced Warfare CoD sava modern teknoloji gelecekBu sima sanıyoruz tanıdık gelmiştir.

Bugüne kadar çıkardığı hemen her oyunla zirvede kalmayı başaran ender yapımlardan birisi olan Call of Duty serisi, nihayet yeni oyunu Advanced Warfare ile karşımıza çıktı. Özellikle isim uzantısı "Warfare"e dönüştüğünden bu yana, İkinci Dünya Savaşı konseptini geride bırakan seri, olabildiğince günümüzde ve yakın gelecekte meydana gelen savaşlara odaklanıyor. Pek tabii savaş mantığı her yeni oyunda farklı bir çerçevede ilerliyor, gelişiyor. Nitekim Call of Duty'de halen değişmeyen, değişemeyen bazı yönler de yok değil. Büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunun farkında olan dev isim, bu avantajı yine o kadar iyi kullanmış ki kimileri için harika bir yapımken, kimileri için olduğu yerde sayan oyundan başka bir şey değil...

Cevap bulunamadı.