alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
253
İnceleme 4 - Savaşmak istiyorsanız doğru oyuna geldiniz
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 17:13

Birbirinden farkl silah seenei mevcut Call of Duty Advanced Warfare CoD sava modern teknoloji gelecekBirbirinden farklı silah seçeneği mevcut.

Exo Launcher ise yine multiplayer bölümlerde Exoskeletons üzerine değiştirilebilecek silahlar olarak karşımıza çıkıyor. Esasen eski CoD oyunlarında gördüğümüz silahların karşımı gibi duran Exo Launcher bölümünde, Frag, Stun Grenade, Variable Grenade, Semtex, Tracking Drone, Threat Grenade, EMP Grenade, Smoke Grenade, Explosive Drone ve Spike Drone gibi farklı seçimler yapabiliyoruz. Genel olarak silah menüsüne baktığımız zamansa karşımıza bolca seçenek çıktığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Advanced Warfare'ın multiplayer bölümü, tam tamına 34 adet silahı sekiz farklı kategori altıda beğenimize sunuyor. Her silahın Supply Drops'tan açılabilen on adet güncellemesi bulunuyor. Assault Rifles, Submachine Guns, Sniper Rifles, Shotguns, Heavy Weapons ve Special Weapons olarak sınıflandırılan silahları, Pistol ve Launcher grubu takip ediyor.

ALINTIDIR

Muhammed Metehan Ç.
3 Mart 2015 14:18
çokkkkkkkkkkkkkkkkkk süperrrrrrrrr oyun ya her oyundan güzel yani savaş oyunlarından ben zaten cod serisini bitirdim ve mükemmel bir oyun yapıorrlr