alexa
Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare 'nin yayınlanan tanıtım videolarında en fazla ilgi çeken detay şüphesiz başarılı aktör Kevin Spacey'in yer alması olarak belirtilmekte. Call of Duty Advanced Warfare steam cd key satin alma isleminden sonra, Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
560
CoD: Advanced Warfare'in Ascendance DLC'si PS4 ve PC için çıktı!!
eray ö.
2 Mayıs 2015 13:34

Call of Duty her sene olduğu gibi anlaşmalı olduğu Xbox markasına DLC ve ek içeriklerini önceden getiriyor. PC ve Playstation 4 kullanıcıları da bu içerikleri her ay yaklaşık 5 hafta geriden takip etmek zorunda kalıyorlar.

Tabii Call of Duty Advanced Warfare'in 2. DLC paketi olan Ascendance bugün itibarıyla PlayStation 4 ve PC kullanıcıları için çıktı. Bu ek paketle beraber oyuna OHM Silahı, 4 yeni multiplayer haritası ve Exo Zombies modunun yeni bölümü Infection ekleniyor. Oyuna eklenen yeni 4 haritanın isimleri ise Perplex, Site 244, Climate ve Chop Shop. Ayrıca bu haritalarla beraber oyunun multiplayer kısmına bir de "grapling hook" yani kanca atma özelliği de ekleniyor. Bu eklenti Xbox sahipleriyle 31 Mart'ta buluşmuştu.

 

Cevap bulunamadı.