alexa
Call of Duty Black Ops ( PC )
Call of Duty : Black Ops ( PC ) - Cod Franks Woods hikayesine devam ediyor. Black ops kahramanı ve Mason Ailesinin ünlü üyesi Frank kaldığı yerden devam ediyor. Aksiyon genel olarak 2025 yılında ve yeni soğuk savaşların olduğu zamanda yeni silahlar, yeni Özel uçan birimler ile her zamankinden daha keskin bir şekilde sürmekte.  Call of Duty Black Ops Cd Key'ini hemen alabilir, Steam'de aktif edebilir ve hemen oyunu indirebilirsiniz.
187
BİRAZ BİLGİ
eray ö.
19 Şubat 2015 11:31
Call of Duty serisinin, zombi moduyla farklı bir hava yakaladığı ve bu havaya da milyonlarca oyuncunun kapıldığı bir gerçek. Öyle ki ardı ardına gelen DLC paketlerinin ardından, şimdi de 1 tanesi yeni olmak üzere toplamda 5 adet zombi haritası, 15 dolar etiketiyle Call of Duty: Black Ops için satışa sunuldu. Zombi mod severler için derli toplu bir paket görüntüsü çizen Rezurrection, biraz daha yenilik barındırsaydı, açıkçası çok hoş olurdu. Yüksek fiyatını da ayrıca dikkat çekmek istiyorum. Bakalım bu pakette neler var?

Rezurrection'daki 4 eski harita olan Nacht der Untoten, Verrückt, Shi No Numa ve Der Riese, orijinal sürümlerine göre biraz daha geliştirilerek oyunculara sunulmuş. Hem karakter konuşmalarında ve seslerde, hem de görsellerde bazı geliştirmeler yapılmış, bunları kolaylıkla fark ediyorsunuz. 

Mert T.
1 Kasım 2016 22:30

oyunda bazı kişilerin bilmediği bilgiler hala var

en baita SP (singleplayer) modu açtığımzda televizyonun karşısındayken ''SPACE'' tuşuna basılı tutarak adamın ayağa kalktığını herkes bilmez.Adam kalkınca köşede biyerde mim pc olacak oraya 3ARC UNLOCK bübtün bölümleri açmaya 3ARC INTEL de bütün istikparatları açmaya yarar bunu bilmeyenlerimiz haylen verdır eminim.