alexa
Call of Duty Black Ops ( PC )
Call of Duty : Black Ops ( PC ) - Cod Franks Woods hikayesine devam ediyor. Black ops kahramanı ve Mason Ailesinin ünlü üyesi Frank kaldığı yerden devam ediyor. Aksiyon genel olarak 2025 yılında ve yeni soğuk savaşların olduğu zamanda yeni silahlar, yeni Özel uçan birimler ile her zamankinden daha keskin bir şekilde sürmekte.  Call of Duty Black Ops Cd Key'ini hemen alabilir, Steam'de aktif edebilir ve hemen oyunu indirebilirsiniz.
186
Eskiler, eskiler
eray ö.
19 Şubat 2015 11:32
Hatırlarsanız Nacht der Untoten, World at War'daki ilk zombi bölümü, daha doğrusu serideki ilk zombi adımıydı. Düşen bir savaş uçağından sağ kurtulan askerler, eski bir eve sığınıp yardım gelmesini beklerken, savaşta ölen, ancak birer zombiye dönüşen Nazi zombi askerleriyle savaşmak zorunda kalıyordu. 4 kişiye kadar co-op desteği sunan bu mod, öylesine beğenildiği ki devam haritalarının gelmesinin de yolunu açtı.

Verrückt haritasında, yıkık dökük bir hastanedeyiz. Elektroşok enerjisi elde ederek tüm zombileri ortadan kaldırabiliyoruz, ancak bunun için öncelikle enerjiye ulaşmamız lazım, ki bu da pek kolay değil. Shi No Numa, önceki haritalara nazaran oldukça büyük. Hem iç, hem de dış mekanlarda savaşıyoruz. Issız bir orman ve imparatorluğa mensup zombi askerlerle bir aradayız. Arada basan sis ve beraberinde gelen köpekleri de unutmayalım.
Cevap bulunamadı.