alexa
Call of Duty Black Ops ( PC )
Call of Duty : Black Ops ( PC ) - Cod Franks Woods hikayesine devam ediyor. Black ops kahramanı ve Mason Ailesinin ünlü üyesi Frank kaldığı yerden devam ediyor. Aksiyon genel olarak 2025 yılında ve yeni soğuk savaşların olduğu zamanda yeni silahlar, yeni Özel uçan birimler ile her zamankinden daha keskin bir şekilde sürmekte.  Call of Duty Black Ops Cd Key'ini hemen alabilir, Steam'de aktif edebilir ve hemen oyunu indirebilirsiniz.
267
Rezurrection'da bir tane de yeni harita var; Moon!
eray ö.
19 Şubat 2015 11:35
1961 yılında, dönemin ABD başkanı Kennedy'nin emriyle Ay'a insan gönderilip, tekrar sağlıklı bir şekilde dünyaya dönmesini amaçlayan projeden yola çıkılarak hazırlanan bu harita, haliyle fazlasıyla kurgu içeriyor. Henüz haritaya adım atmışken dünyadayız ve her yandan zombiler saldırıyor. Derken ışınlanıyor ve Ay'daki bir labaratuvara adım atıyoruz, ama o da ne? Zombiler burada da karşımıza çıkıyor. Level atladıkça yeni silahlar elde edip, hareket alanmızı da genişletiyor, en sonunda da Ay yüzeyinde, dünyamıza nazaran daha az bir yerçekimi kuvvetinde zombilerle silahlar eşliğinde ölümcük bir dansa başlıyoruz. berkay g.
2 Mart 2015 16:59
beraber oynayakmı bendede var moon
burak a.
20 Mayıs 2016 20:52

Baya güzel

Mert T.
28 Ekim 2016 14:25

Bende de var isteyenle oynıyabilirim.çok güzel mir map uzay a çıktığında yerçekimi filan yokbildiğiniz uzayda gibi gayet güzel bir map.