alexa
Call of Duty Black Ops 2 ( PC )
Call of Duty Black Ops 2’de, serinin genelinde dikkat çeken gerçeğe uygunluk ve grafiksel öğelerin son teknoloji ile hazırlanmış olması, oyunun takipçilerinin en çok destek verdikleri ayrıntılar arasında yer alıyor. Gerek tek gerekse çok kişilik oyun modlarında sahip olunan akıcılık ile beraber, kişinin kendisini kurgusal bir dünya yerine gerçek bir mücadelenin ortasında hissetmesini sağlayan üst düzey hikâye, seslendirme ve grafik öğeleri, başarıyı sağlayan etkenlerinden başında geliyor. PC Ürünü kargo ile gönderilecektir.
176
CoD: Black Ops III hakkında oyuncular sordu, yapımcılar yanıtladı
eray ö.
30 Nisan 2015 19:44

Yapımcılığını bu sene Treyarch'ın üstlendiği yeni Call of Duty oyunu Black Ops III hakkında merak edilen sorular, yapımcı David Vonderhaar tarafından yanıtlandı. Twitter üzerinden yöneltilen sorulara samimi cevaplar veren Vonderhaar, online oynanış mekanikleri konusunda da merak edilen pek çok konuya açıklık getirmiş oldu.
"Black Ops III'te 'Blackhat' kullanılacak mı?" sorusuna, "Hack mekanizması konusunda büyük planlarımız var ve hala üzerinde çalışıyoruz," şeklinde cevap veren Vonderhaar, Team Deathmatch modunda skor limitinin bulunup bulunmayacağı konusuna da, "Bulunmalı mı ki? Bizim için yapılması kolay bir iş. Bizim asıl amacımız, aşağı yukarı 8 dakikalık maç süresini tutturmaya çalışmak," açıklamasını yaptı.


"Tüm haritalarda sualtı erişimi ve duvarda yürüme seçeneği bulunacak mı? Yoksa bazılarında mı olacak?" soruna da, "Haritaların hepsinde su olmayacak. Aynı şekilde yüzme seçeneği de tüm haritalarda bulunmayacak. Tüm haritalarda duvar bulunacağı için, duvarda yürüme kabiliyeti her haritada kullanılabilecek."

Call of Duty: Black Ops III, 6 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

Cevap bulunamadı.