alexa
Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops 2’de, serinin genelinde dikkat çeken gerçeğe uygunluk ve grafiksel öğelerin son teknoloji ile hazırlanmış olması, oyunun takipçilerinin en çok destek verdikleri ayrıntılar arasında yer alıyor.  Aldiginiz Call of Duty Black Ops 2 Cd Key Ürününü geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
270
Melez Mod Strike Force !
Ekin G.
3 Mart 2015 00:51
İncelemeyi kapatmadan önce BLOPS2’de yer alan yeni görev modundan bahsedeceğim: Strike Force. Oyunun tipik FPS janrının aksine daha çok bir gerçek zamanlı strateji janrına yakın olan bu modu oynayıp oynamamak size kalmış ancak bu bölümleri oynamanızı kesinlikle büyük bir şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü bu görevlerdeki başarınız ya da başarısızlığınız ana hikayeye direkt olarak etki ediyor, hem de büyük bir şekilde etki ediyor. Sınırlı sayıda birim ile belli noktaları savunmanız gereken bu modun en güzel yanı, dilediğiniz an belli bir birimi FPS olarak kontrol etmeye başlama imkanınız. Yani oldukça melez bir mod, ancak kontroller biraz hantal kaldığı için oynarken biraz angarya gelebilir.
Sonuç olarak Call Of Duty: Black Ops 2, benim gibi bir COD “hateboy”unu etkilemeyi başaracak kadar güzel bir oyun olmuş. Sakın ama sakın oyunun ilk 3-4 saatindeki güçsüz görevlere bakıp aldanmayın, oyun sonradan açılıyor. Eğer bir COD hastasıysanız şimdiye kadar oyunu zaten ön sipariş edip almışsınızdır, ama benim gibi son yıllarda COD’a hasta adam muamelesi yapanlarsanız mutlaka denemelisiniz oyunu. İlerleyen günlere sakladığımız detaylı multiplayer ve zombi modu incelemesinde de anlatacağımız üzre, oyunun tek kişilik yanı bir yana, e-sporlara verdiği destek ve sosyal özellikleri sayesinde sizi oldukça uzun süre götürür. Unutmamak lazım ki, oyun bir Battlefield 3 kadar simülatif değil ancak MMS’ler arasında en iyi hikaye anlatımına sahip olan oyun. Treyarch, bugün bir çok MMS’te görmeyi dilediğimiz ancak hasret kaldığımız o atmosferi yaratmış ve bundan etkilenmemek elde değil.

Her sene çıkıp duran ve artık sıkıcı hale gelen bir seri nasıl kurtarılır, işte Treyarch bunun dersini çok iyi veriyor diğer oyun yapımcılarına. 

Cevap bulunamadı.