alexa
Call of Duty Black Ops 3
Call of Duty nin yeni oyunu Black Ops 3 ü alıp bilgisayarınızda indirebilirsiniz. Herhangi bir başka şeye ihtiyacınız olmadan oynayabilirsiniz. COD Black Ops 3 CD Key Steam üzerinden aktif edilebilmektedir.
393
Call of Duty: Black Ops 3'e 4 kişilik co-op hikaye modu geliyor
eray ö.
2 Mayıs 2015 16:59

Bu sene çıkacak Call of Duty: Black Ops III'ün hikaye modu özellikle 4 kişi ile beraber oynamak üzerine tasarlanmış. Artık Exo-İskelet sistemini unutun. Artık onun adı Direkt Nöral Arayüz olarak geçecek ve exo sistemine göre farklı özellikler sergileyecek. Tamam, eskisi kadar kulağa hoş gelmiyor ama bir de bununla neler yapabileceğinize bir bakın.
 


Yeni giysimiz Advanced Warfare’deki özellikleri barındırsa da eski exo sistemine birçok yeni yetenek ekliyor. Artık daha etkili hareket ve vuruş kabiliyet olan askerleri yöneteceğiz. Oyunun hikaye modunda ise diğer 3 arkadaşımızla beraber oynayabileceğiz. Yani ekibimizdeki NPC karakterlerin yerini arkadaşlarımız devralıyor. Tabii oyunu istersek tek başımıza da bitirebiliriz. İstersek split screen olarak 2 kişilk co-op şeklinde de oynayabiliriz. Bu sistemi en son Black Ops serisine giriş niteliğinde olan ve yine Treyach tarafından geliştirilen World at War oyununda görmüştük.
 


Call of Duty: Black Ops III'ün hikayesi ve detaylarına gelince:

- Black Ops III'te prototip olarak geliştirilmiş sibernetik güçlendirmeye sahip bir Black Ops askerini canlandırıyoruz. Karakterimiz CIA’in Singapur’daki gizli sahasını araştırmakla görevli ve ekibinizin yarısından haber alamıyorsunuz. Bu da devasa bir askeri sızıntıya yol açarak dünya çapında üstü kapalı operasyonların çökmesine yol açıyor. Göreviniz buna yol açan şeylerin gizemini çözmek.

- 4 kişilik co-op hikaye modunun yanı sıra multiplayer ve zombi modları da oyunda yer alacak.

- Multiplayer modu 9 adet sınıfı barındıracak, her sınıfa ait farklı yetenekler ve silahlar bulunacak.

- Call of Duty: Black Ops III'e ön sipariş veren oyuncular oyundan 1-2 ay önce yayınlanacak betasına giriş yapabilecekler.
 


- Call of Duty: Black Ops III'teki safehouse sistemi ile karakterimizi geliştirip diğer oyuncuların nelere sahip olduğunu ve neler yaptığını görebileceğiz.

- Multiplayer modundaki silahlarımıza 5 adet eklenti ve 1 adet optik lens ekleyebileceğiz. Ayrıca kendi yaptığımız kamuflajlar ve kaplamaları da kullanabileceğiz.

- Call of Duty: Black Ops III ile gelen yeni oynanış mekanikleri ile artık askerlerimiz sırtlarındaki jet pack’ler sayesinde duvarlarda koşabilecek ve havada süzülebilecekler. Ancak oyuncular bu özellikleri isterlerse oyun içerisinde kullanmak zorunda da değiller.

Cevap bulunamadı.